Krajšie a zdravšie vďaka extra kolagénu? Prečítajte si ako naše testerky hodnotia prémiový kolagénový nápoj VENIRA® pre vlasy, nechty a pleť

image
otestované
Počet recenzií
47
ako ste hodnotili
5
42x
4
3x
3
2x
2
1
odporúča
96 %
Testované v období
od 2. 10. 2023
do 12. 11. 2023

Pripite si na zdravie a krásu svojich vlasov, nechtov a pokožky s prémiovým kolagénovým nápojom, ktorý je vďaka svojmu exkluzívnemu zloženiu jedným z najsilnejších doplnkov stravy svojho druhu na trhu!

Prečo robiť kompromisy, keď si môžete dopriať tú najlepšiu možnú starostlivosť? VENIRA® PREMIUM kolagénový nápoj na vlasy, nechty a pleť je lahodný nápoj, ktorý obsahuje 8 000 mg bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu, kyselinu hyalurónovú, vitamín C a osem ďalších účinných látok v každej dennej dávke.


VENIRA® PREMIUM kolagénový nápoj na vlasy, nechty a pleť


Pravidelné užívanie prémiového kolagénového nápoja pozitívne podporuje stav pokožky, vlasov a nechtov. Účinné látky obsiahnuté v každej dennej dávke eliminujú výskyt vrások a prispievajú k hydratácii, pružnosti a pevnosti pokožky. Starajú sa aj o poškodené vlasy a podporujú rast vlasových vlákien. Okrem toho získate kvalitné nechty, ktoré budú viditeľne pevnejšie, a preto sa nebudú toľko lámať a trhať. 

Každá dávka obsahuje zmes starostlivo vybraných vitamínov a minerálov, ktoré spoločne podporujú imunitný systém a znižujú mieru únavy a vyčerpania.

jeden z najsilnejších kolagénových nápojov na trhu, ktorý obsahuje 11 účinných látok8 000 mg 100 % bioaktívneho hydrolyzovaného kolagénu v každej dennej dávkeObohatený o kyselinu hyalurónovú a vitamín Crýchle a viditeľné omladzujúce výsledkyminimalizuje výskyt vrásokprispieva k pevnejšej, pružnejšej a dokonale hydratovanej pletiprispieva k udržaniu normálneho stavu nechtov, vlasov a pokožkydodáva vlasom, nechtom a pokožke dôležité vitamíny, živiny a minerályposilňuje imunitu a pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresomzmes troch neodolateľných príchutí v jednom baleníObsah balenia: 30 vrecúšok, čo zodpovedá 30 dávkamDávkovanie: jedno vrecúško kedykoľvek počas dňaPríchuť: 10× jahoda - limetka 10× malina, 10× čierne ríbezleVýrobok je prírodný a netoxický.Bez cukru, lepku a laktózy, sladený stéviou.


Pre koho je kolagénový nápoj vhodný?

Náš kolagénový nápoj prémiovej kvality je vhodný pre ženy aj mužov približne od 25 rokov, kedy sa tvorba kolagénu v tele začína prirodzene znižovať a od 40. roku života sa úplne zastaví!

Vďaka svojmu šetrnému zloženiu je vhodný aj pre ženy počas tehotenstva a dojčenia - v tomto prípade odporúčame najprv sa poradiť s lekárom. Nemusíte sa však obávať, nápoj je prírodný a konzultáciu odporúčame predovšetkým kvôli možnej individualite každej mamičky. 

Tento výživový doplnok odporúčame všetkým, ktorí:

 • preferuje kolagén v hydrolyzovanej forme, t.j. čiastočne štiepenej forme, ktorá sa lepšie a rýchlejšie vstrebáva; 
 • chce sústavne pracovať na zlepšení celkového stavu svojich vlasov, nechtov a pokožky;
 • hľadá účinné riešenie pre svoje lámavé nechty, slabé a padajúce vlasy a drobné nedokonalosti pokožky.

Aké problémy rieši?

Siahnite po nápoji s lahodnou chuťou, minimom kalórií, ale maximom účinných látok, ak ich máte: 

 • slabé nechty náchylné na lámanie a štiepenie;
 • tenké a pomaly rastúce vlasy;
 • príliš jemné a lámavé vlasy;
 • hlboké vrásky na pokožke;
 • dehydrovaná pokožka;
 • oslabená kožná bariéra;
 • drobné nedokonalosti pokožky;
 • oslabený imunitný systém.

Aký druh kolagénu nápoj obsahuje?

Naše kolagénové nápoje obsahujú bravčový kolagén, pretože je najviac podobný bielkovinám v ľudskom tele a jeho účinok je rýchlo viditeľný na vlasoch, nechtoch a pokožke! Ako to funguje? Kolagén podporuje našu pokožku tým, že zosieťuje a spevňuje previsnuté vlákna na tvári. 

A prečo práve hydrolyzovaný kolagén? 

Hydrolyzovaný kolagén (alebo kolagénové peptidy) je kolagén v čiastočne rozštiepenej forme, pri ktorej sa molekulárne reťazce skracujú hydrolýzou. To znamená, že je dobre rozpustný vo vode a ľahšie sa vstrebáva do nášho tela. Naše telo si s ním dokáže oveľa ľahšie poradiť a maximálne využije všetky obsiahnuté účinné látky na regeneráciu spojivových tkanív. Možno ho teda označiť za najúčinnejšiu formu kolagénu.

Aké aktívne zložky obsahuje každé vrecúško?

 • Kolagén - vo vode rozpustný proteín, ktorý pomáha revitalizovať pokožku, vlasy a nechty. Hydrolyzovaný kolagén je navyše ľahko rozpustný vo vode, a tak sa ľahko vstrebáva do tela. Podporuje pevnosť a pružnosť pokožky, znižuje vypadávanie vlasov a podporuje ich rast a eliminuje štiepenie a lámanie nechtov.
 • MSM - organická síra prirodzene sa vyskytujúca v telách zelených rastlín, zvierat a ľudí. Je to prášok takmer bez chuti, zápachu a farby, ktorý má zásadný význam pre udržanie správnej funkcie bielkovín, zdravia spojivového tkaniva kĺbov a kože, zdravia svalov, vlasov a nechtov.
 • Kyselina hyalurónová - je prirodzenou zložkou medzibunkovej hmoty a nachádza sa takmer vo všetkých tkanivách, kde funguje ako hydratačná zložka. Jej funkcia spočíva v tom, že vypĺňa priestor medzi kolagénovými vláknami, čím prispieva k udržaniu normálneho stavu pokožky a nazýva sa aj elixírom mladosti. Je schopný viazať až 1 000-krát viac vody, ako sám váži, čím pomáha hydratovať pokožku a udržiavať ju optimálne pružnú a pevnú.
 • Zinok - je základný stopový prvok a antioxidant, ktorý chráni bunky pred nežiaducimi vonkajšími vplyvmi. Prispieva k udržaniu normálneho stavu nechtov, vlasov a pokožky - pomáha znižovať tvorbu kožného mazu a eliminovať akné.
 • Selén - dôležitý stopový prvok, ktorý sa podieľa na udržiavaní normálneho stavu nechtov a zároveň chráni bunky pred oxidačným stresom. Zároveň pomáha vyhladzovať pokožku, minimalizuje výskyt vrások a podporuje pružnosť pokožky. Okrem toho krásne podporuje posilnenie vlasov a eliminuje ich lámavosť.
 • Kyselina listová - vitamín B9 je kľúčový z hľadiska obnovy DNA a je dôležitý pre tvorbu aminokyselín. Eliminuje nadmerné vypadávanie a rednutie vlasov. 
 • Kyselina askorbová - alebo vitamín C pomáha pri vstrebávaní a tvorbe kolagénu v tele, čo prispieva najmä k posilneniu ochrannej kožnej bariéry.  Pomáha tiež posilňovať imunitu a chrániť bunky pred oxidačným stresom a pomáha znižovať únavu a vyčerpanie.
 • D-Biotín - vitamín B7 podporuje tvorbu keratínu, hlavnej bielkoviny, ktorá dodáva vlasom pevnosť a pružnosť. Okrem toho pomáha udržiavať normálny stav vlasov a pokožky. 
 • Vitamín B2 - riboflavín pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Prispieva tiež k udržaniu optimálneho stavu pokožky a zraku. 
 • Vitamín B3 - niacín prispieva k udržaniu normálneho stavu pokožky. Prispieva k udržaniu normálnej činnosti nervového systému a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.
 • Vitamín B6 - podieľa sa na tvorbe nových buniek a tiež okysličuje pokožku. Zabraňuje nadmernému vypadávaniu vlasov a podporuje optimálny rast vlasov.


Ako používať tento PREMIUM kolagénový nápoj?

Užite jedno vrecúško kedykoľvek počas dňa. Jeho obsah vysypte do prázdneho pohára, zalejte 200 ml studenej vody a dôkladne premiešajte. Počkajte aspoň 1 minútu a potom si už len vychutnajte lahodný nápoj.

Nápoj obsahuje celkovo 30 dávok, čo je kúra na 30 dní.

Jeho zloženie je prírodné, takže nie je potrebné robiť prestávku medzi jednotlivými baleniami a môžete ľahko postupovať od jedného balenia k druhému.

Nápoj Venira sa môže používať aj počas tehotenstva a dojčenia. Je však našou povinnosťou odporučiť predchádzajúcu konzultáciu s ošetrujúcim lekárom v tomto citlivom období vzhľadom na možnú individualitu každej matky.


Viac informácií nájdete TU.


Hodnotenie
47
avatar
Bc. Barbora
Produkt som mala možnosť vyskúšať a som rada.. síce na pleti nevidím nejaké zmeny ale zato nechty, hlavne pevnosť a prestali sa mi lámať,a vlasy mi podrástli a prídu mi jemnejšie :),sa mi za ten mesiac zlepšili. Produkt hodnotím kladne a určite odporúčam:)
klad Krásne balenie
klad Prichute
klad Pomohlo mi na nechty a vlasy
příloha
avatar
Lucia
Venira Premium kolagénovy nápoj je okrem kolagénu plný vitamínov a mineralov, na výber máte z troch vynikajúcich príchutí ako čierna ribezla, malina, jahoda-limetka. Užívaním tohoto Venira kolagénové ho nápoja som mala hustejšie a pevnejšie vlasy, pevné a zdravé nechty a pevnejšiu pleť s vyhladenymi mimickymi vráskami.
klad Kolagen
klad Kyselina hyaluronova
klad Vitaminy, minerály, MSM
klad Vyborna chut
klad Viditelny ucinok
příloha příloha příloha
avatar
Veronika
Kolagénový nápoj v prášku Venira ma veľmi príjemne prekvapil. Potešil ma výber z troch chutí. Doslova som sa každý deň tešila, kedy si ho zamiešam. Má praktické balenie, vhodné aj na cesty. Po mesiaci užívania som zaznamenala veľmi pozitívne výsledky - krajšie, lesklejšie vlasy, napnutejšia pokožka, pevnejšie nechty.
klad Praktické balenie
klad Výborná chuť
klad Dobrá rozpustnosť
klad Oceňujem, že je to bravčový kolagén, po rybích kolagénoch mi je ťažko
klad Že už ho nemám, ale čoskoro si ho kupim
příloha příloha příloha
avatar
Jana
Tak na tento kolagenovy nápoj Venira Premium som sa veľmi tešila , mala som veľké očakávania od neho, ale nakoniec vôbec ale že vôbec mi nevyhovuje, veľmi zle sa rozpúšťa a to som vyskúšala rôzne spôsoby rozpúšťania a príchuťe? Sorry ale toto nie. Je mi to veľmi ľúto, že to musím napísať, ale veľké sklamanie
klad Pekne balenie
klad Možnosť viac príchutí
klad Veľmi zle rozpúšťanie
klad Príchuť
příloha příloha
avatar
Viera
Kolegen drink Venira je veľmi chutný oceňujem výber troch príchutí. Už pomprvých použitiach som cítila že moja pleť je sviežejšia. Spevnili sa mi nechty s zlepsišila sa kvalita vlasov. Určite odporúčam. Možno by som vytkla že sa mi nápoj trošku zle rozmiešaval.
klad Chut napoja
klad Trosku mi vadilo ze sa zle rozmiesava
příloha
avatar
Helena
Venira ja naozaj kvalitný produkt, už počas prvého užívania som si všimla pozitívne účinky čo sa týka nechtov a vlasov, je to naozaj kvalitný produkt vrelo odporúčam každému kto ma problémy s vlasmi alebo nechtami ci pleťou ešte raz vrelo odporúčam..
klad Dobra chuť
klad Super účinok
příloha
avatar
Denisa
Venira kolagén mi prišiel v krásnej zlato bielej luxusnej krabičke . V balení boli 3 príchute - čierny rybiz,malina a jahoda+limetka. Kolagén Venira je môj prvý kolagén . Zamilovala som si príchuť jahoda/ limetka. Za necelý mesiac ešte nevidím vysledky ,avšak každé ráno sa teším, že si zamiešam jeden z nich .
klad Chut
klad Balenie
klad Jednoduchosť použitia
klad Nič
příloha příloha příloha příloha
avatar
Lucia
Výživový doplnok Venira mi konečne pomohol s problémami, vlasy sa spevnili, takisto aj nechty sa nestiepia. Kĺby som už konečne po rokoch prestala cítiť. Nakoľko mám dosť náročnú prácu v stoji a kĺby už bolo cítiť. Ale tento produkt mi pomohol k zlepšeniu života.Chuť nápoja je vynikajúca. No najviac mi chutil mix jahody a limetky.
klad Balenie
klad Chuť
klad Zloženie
příloha příloha
avatar
Anikó
Kvalita VENIRA PREMIUM kolagénu je omnoho lepšia oproti iným konkurenčným kolagénom. Používala som aj iné kolagény, ktoré boli bez chuti a páchli po typickej rybacine. Pri Venire som nič podobné nespozorovala. Účinky sú super, zlepšili sa mi vlasy a nechty. Kúpu určite odporúčam.
klad Kvalita
klad Chuť
klad Zlepšenie kvality vlasov
klad Zlepšenie kvality nechtov
klad Pohodlnosť užívania
klad Neviem o ničom
příloha příloha příloha
avatar
Jaroslava
Venira kolagen je super,veľmi mi chutí,je fakt osviežujuci a úplne sa vo vode rozpusti..ma dobre zloženie,pomohol mi na pokožku a nechty aj klby. Vyhovuje mi že ma v balení viac prichuti a tak sa mi nezunuje jedna chuť. Určite si ho ešte kúpim lebo mi veľmi vyhovuje
klad Chuť
klad Účinok
klad Rozpustnosť
klad Nič
příloha příloha příloha
avatar
Stanislava
Na prvý pohľad ma zaujalo balenie. Dávam 100 % za papierový eco obal. Prichute sú dobré, osviežujúce, ľahko sa rozpustí.Oceňujem,že je bez cukru. a prírodné. Privítala by som viac príchutí. Zloženie super. Zatiaľ som si všimla zmenu na vlasoch, menej mi padajú.
klad eco balenie
klad zloženie
příloha
avatar
Ela
Kolagén som sa rozhodla užívať z dôvodu bolesti kĺbov pri behu. Užívam 3 mesiace, mala som aj kombináciu Jablko-Marhuľa-Jahoda - tento práve najlepší nebol, zvlášť marhuľový cutil príšerne. Pomohol na kĺby, spevnili sa mi nechty, zlepšila sa mi celulitída a tiež mám pocit, že mám lesklejšie vlasy. Na pleť na tvári vplyv nemal.
klad chuť - najviac mi chutil malinový
klad funguje na nechty a vlasy
klad trošku horšie sa rozpúšťa
příloha
avatar
Gabriela
S užívaním Venira PREMIUM kolagenom som bola veľmi spokojná. Pozitívne hodnotím mix 3 príchutí, ktoré boli veľmi chutné a tiež zloženie prípravku s vysokým podielom kolagénu a vitamínov. Zmenu som zaznamenala najmä na svojich nechtoch, ktoré sa prestali lámať a su celkovo pevnejšie. Moja pleť na tvári je po mesiaci užívania vyhladenejsia a mladšia.
klad 3 príchute v jednom balení
klad zloženie prípravku
klad vysoký podiel vitamínov
klad rýchly účinok
klad tazsia rozpustnost prášku vo vode
příloha
avatar
Jana
S kolagénovým nápojom som veľmi spokojná. Viditeľne sa mi zlepšila kvalita mojich nechtov, ktoré sa mi doteraz lámali. Po mesačnom užívaní tohto nápoja sú moje nechty oveľa pevnejšie a aj krajšie. Aj moje vlasy, ktoré mám dlhé roky jemné a krepovité sú teraz pevnejšie a celkovo lepšie držia tvar.
klad Rôzne príchute
klad Krásne balenie v krabičke
klad Trošku po zamiešaní zostávali hrudky
příloha příloha
avatar
Eva
VENIRA PREMIUM kolagénový nápoj pre vlasy, nechty a pleť maximálne plní svoj účel. Už po 2 týždňoch som vnímala zmeny najmä na nechtoch. Ja osobne mám veľký problém s lamavostou nechtov ale odkedy ho užívam tak nechty rastu bez akýchkoľvek problémov. Na vlasoch je pre mna ťažké hodnotiť zmeny po tak krátkej dobe ale určite im tento kolagén dodal to čo potrebovali.:-) Čo sa týka chuti tak podľa mna super a to som dosť vyberavá. Najviac sa mi páči, že balenie má 3 rôzne chute. Za mňa kvalitny kolagén za primerané peniaze. Odporúčam.
klad Chut
klad Balenie obsahuje viac príchutí
klad Pekný dizajn
klad Cena
klad Ľahká priprava
klad Pri rozpúšťaní zostávali malé hrudky ale nič hrozné
klad Inak nevnímam iné nedostatky
příloha příloha příloha
avatar
Katarína
Mala som možnosť vyskúšať si kolagénový nápoj Venira Premium, pričom ma zaujalo, že obsahuje až 3 príchute, čiže netreba piť každý deň to isté. Je balený v praktických sáčkoch, kde je presná dávka a netreba naberať odmerkou. Dobre sa vo vode rozpustil, potom som vždy počkala chvíľu, kým akoby spriesvitnel, aby bola chuť ešte lepšia. Zloženie je tiež super, nakoľko okrem kolagénu obsahuje aj ďalšie potrebné vitamíny zinok, selén, vitamín C, biotín, kyselina hyalurónová, atd., hlavne na toto jesenné obdobie, kedy treba zvýšiť príjem vitamínov, to je za mňa veľké plus. Nechty mám oveľa pevnejšie, aj pleť sa mi zdá jemnejšia a pružnejšia. Čo sa týka vlasov, tak padajú o niečo menej a menej sa mastia. Za mňa celková spokojnosť.
klad Praktické balenie v sáčkoch s jednotlivými dávkam
klad 3 príchute
klad Zloženie obsahuje aj vitamíny a minerály
klad Kyselina hyalurónová
klad Nemám čo vytknúť
příloha příloha příloha příloha
avatar
Katarína
Mala som možnosť vyskúšať si kolagénový nápoj Venira Premium, pričom ma zaujalo, že obsahuje až 3 príchute, čiže netreba piť každý deň to isté. Je balený v praktických sáčkoch, kde je presná dávka a netreba naberať odmerkou. Dobre sa vo vode rozpustil, potom som vždy počkala chvíľu, kým akoby spriesvitnel, aby bola chuť ešte lepšia. Zloženie je tiež super, nakoľko okrem kolagénu obsahuje aj ďalšie potrebné vitamíny zinok, selén, vitamín C, biotín, kyselina hyalurónová, atd., hlavne na toto jesenné obdobie, kedy treba zvýšiť príjem vitamínov, to je za mňa veľké plus. Nechty mám oveľa pevnejšie, aj pleť sa mi zdá jemnejšia a pružnejšia. Čo sa týka vlasov, tak padajú o niečo menej a menej sa mastia. Za mňa celková spokojnosť.
klad Praktické balenie v sáčkoch s jednotlivými dávkami
klad Tri príchute
klad Zloženie, obsahuje vitamíny a minerály
klad Kyselina hyalurónová v zložení
klad Dobre sa rozpúšťa
klad Nemám čo vytknúť
příloha příloha příloha
avatar
Janka
S Venira premium som veľmi spokojná. Po mesiaci užívania vidieť na mojich nechtoch, vlasoch a hlavne pokožke viditeľné výsledky. Pokožka je napnutejšia a pružnejšia. Vlasy a nechty pevnejšie. Balenie produktu je veľmi praktické, a nápoj je veľmi chutný.
klad Účinky na vlasy a pleť
klad Prakticke balenie
klad Vrecúška by mohli byt z papiera
příloha
avatar
Kristina
Velmi ma prijemne prekvapilo balenie vyrobku. . Ocenila som hlavne moznost vyberu chuti . Najviac vyhovovala prichut cierna ribezla . Odporucam ludom / vyskusajte . Zlozenie je super obsahuje az 11 latok :) Moje vlasy boli rozstiepene ,padali po porode / zmenila sa padavost / su leskle . Pokozka je jemna na dotyk / hebla ako v bavlnke. Mala som probel s kolenom hrozila operacia ale mam pocit ze postupne uzivanim sa to koleno prestalo ozyvat . Naozaj je to vhodne pre telo . . Mala som uz ine znacky ale tento chutovo naozaj prijemne na jazyku chutiˇ
klad 3 prichute
klad priehladne usporiadanie
klad balenie na mesiac
klad nic nemozem vytknut
příloha příloha
avatar
Marcela
Kolagen Venira som mala možnosť vyskúšať prvý krát. Je príjemnej chuti .Vlasy sú pevnejšie, nechty tiež, a dosť často trpím bolesťami kĺbov tak môžem povedať ze tu som spokojná najviac lebo kĺby ma bolia menej až vôbec . Je v praktickom baleni na každý den nemusím sa zameriavať na dávkovanie odmerkou.
klad Prakticke balenie
klad Skvelá chuť
klad Nemám čo vytknút
příloha
Zobraziť viac recenzií
Povoliť všetko Upraviť Odmietnuť Povoliť výber Doména Platnosť Popis Spracovateľ