Na Testuj.to si môžete vybrať z celého radu testovania naprieč rôznymi komunitami. Nájdete tu komunity pre ženy aj mužov, pre zdravotníkov, pre domácich majstrov alebo napríklad majiteľov zvieracích maznáčikov. A postupne sa pridávajú ďalšie záujmové komunity.

Chcete testovať? Pridajte sa, je to veľmi jednoduché!

Vyberte si na www.testujto.sk testovanie, do ktorého sa chcete zapojiť.

Kliknite naň a dostanete sa na webovú stránku komunity, kde testovanie prebieha.

Prečítajte si starostlivo v rámčeku pod hlavnou fotkou, koho hľadáme a podľa čoho vyberáme testery do daného testovania. V tomto rámčeku sa dozviete aj to, či produkt zasielame zadarmo až domov, alebo je potrebné si ho niekde vyzdvihnúť.

Pokiaľ ju ešte nemáte, urobte si na danej komunite registráciu. Nájdete ju vždy na stránke vpravo hore.

Po vytvorení registrácie kliknite na tlačidlo „Prihlásiť sa k testovaniu produktu“. Že tam toto tlačidlo nevidíte? Zrejme vami vybrané testovanie ešte nezačalo. Mrknite pod hlavný obrázok, kde uvidíte dátum a čas, kedy sa tlačidlo na prihlásenie objaví.

Do prihlasovacieho komentára napíšte svoju odpoveď na našu otázku, ktorú nájdete v rámčeku pod hlavným obrázkom. Starostlivo vyplňte svoju adresu aj telefónne číslo, nech vieme, kam máme produkt na prípadné testovanie zaslať.

Počkajte pár dní na informáciu od nás, či sme vás do testovania vybrali. V prípade výberu vám príde správa do vášho e-mailu. Odporúčame občas skontrolovať aj spam alebo hromadnú poštu.

VYBRALI SME VÁS AKO TESTERA ALEBO TESTERKU?

Máme radosť aj za vás! Počas dvoch pracovných dní vám príde informácia do e-mailu, ako a kedy sa k vám produkt na testovanie dostane alebo kde si ho máte vyzdvihnúť. Tiež v ňom nájdete informáciu, dokedy a kam je nutné napísať vašu recenziu. A vždy budeme radi, keď budete testovanie zdieľať aj na sociálnych sieťach a označíte nás na FB @Testuj.to na Instagrame @Testujto.cz alebo hashtagem #testujto. Pretože si všímame všetkých, ktorí sú aktívni, a aj podľa toho potom vyberáme testery do ďalších testovaní!

NEVYBRALI SME VÁS?

Určite nebuďte smutní! Každý týždeň pribúdajú nové testovania skvelých produktov a služieb. Využite príležitosť a prihláste sa do ďalšieho! Stačí pravidelne sledovať stránku www.testujto.sk

Čo je dobré ešte vedieť

  • Webová stránka www.testujto.sk slúži iba ako agregátor všetkých komunít, ktoré testujú, a nemožno si na nej urobiť registráciu. Môžete sa ale prihlásiť na odber newslettera, v ktorom vás budeme pravidelne informovať o novom testovaní.
  • Registrácia aj testovanie sú zadarmo.
  • Recenzie píšte vždy objektívne.
  • Pokiaľ máte s produktom zlú skúsenosť, určite ju tiež popíšte, pomôžete tak pri rozhodovaní o nákupe ostatným.
  • Podmienka testovania je zakaždým iná, preto čítajte starostlivo kritériá, podľa ktorých vyberáme, nech máte šancu uspieť čo najčastejšie.
  • Testované produkty vám z 95 % zůstávají natrvalo.
  • Pokiaľ sa testujú drahšie produkty, uzatvárame s vami zmluvu a produkt po určitej dobe buď vraciate, alebo ho môžete vždy za zvýhodnených podmienok odkúpiť.
  • Za slušné vyjadrovanie a etické správanie voči ostatným testerom a testerkám vám vopred ďakujeme.

Držíme vám palce. Na videnie na Testuj.to!

PS. Ak máte ešte nejakú otázku, napíšte mi na chatu, na všetkých stránkach s testovaním v pravom spodnom rohu. :-)

Tím Testuj.to

Povoliť všetko Upraviť Odmietnuť Povoliť výber Doména Platnosť Popis Spracovateľ