Extrémne pálivý balíček chilli? Vyskúšali sme Super Hots! Od The Chilli Doctor!

image
otestované
Počet recenzií
9
ako ste hodnotili
5
9x
4
3
2
1
odporúča
100 %
Testované v období
od 2. 11. 2023
do 3. 12. 2023

Super Hots! - balíček extrémne pálivého chilli

Toto darčekové balenie je ideálne pre skutočných znalcov chilli, ktorí hľadajú intenzívny a jedinečný zážitok. Obsahuje tri najštipľavejšie chilli papričky na svete. Naga Bhut Jolokia, Trinidad Scorpion Moruga a Carolina Reaper.

Vďaka endorfínom, ktoré vás zaplavia po spaľujúcej horúčave, je toto balenie mimoriadne plné radosti!

Tieto papričky nie sú pre slabé povahy, sú extrémne pálivé a ideálne pre tých, ktorí milujú odvážne a pikantné chute.

Balenie Super Hots! obsahuje:

🌶️ 2x Carolina Reaper chilli: prášok (9 g) + pyré (40 ml): najštipľavejšia komerčne dostupná chilli paprička na svete (2 200 000 SHU).Po spaľujúcej pálivosti sa prejavuje zaujímavou ovocno-sladkou chuťou.

🌶️ 2x Trinidad Scorpion chilli: prášok (9 g) + pyré (40 ml): druhé najštipľavejšie chilli (2 000 000 SHU) sa rozvíja postupne a dokáže páliť veľmi dlho, počas ktorého si vychutnáte jeho zemité tóny.

🌶️ 2x Naga Bhut Jolokia chilli: prášok (9 g) + pyré (40 ml): intenzívna a dlhotrvajúca úroveň pálivosti (1 000 000 SHU) so stopou čerstvých zelených jabĺk a marhúľ.


Viac informácií nájdete TU.


Hodnotenie
9
avatar
Patrik
Musím pochváliť balenie. Jednoduché a výstižné. Chute aj napriek vysokej stiplavosti sú naozaj rozmanité. Treba vyskúšať. Kto je naozaj veľký gurmán na ostré jedla, toto bude naozaj pre neho to pravé orechové. Balenie, ktoré vydrží niekomu veľmi dlho.
klad Balenie
klad Rozmanitost chuti
klad Nic
příloha
avatar
Štefan
Tak toto je ozajstná chilli sila. Pálivosť odpovedá prezentovaným odrodám. Vhodné pre skúsenejších chilli nadšencov. Napriek brutálnej pálivosti ma prekvapila komplexná chuť a vôňa. Jednotlivé odrody sú pekne odstupňované. Produkt poteší každého milovníka pálivých papričiek.
klad Pálivosť
klad Chuť a vôňa
klad Pekné balenie vhodné aj ako darček
klad V balení sa nachádza aj prášok aj pasta
klad Popis len v anglickom jazyku
příloha příloha příloha
avatar
Barbora
Ako vždy nás opäť Doctor Chilli nesklamal. Krásne balenie, skvelá chuť a pikantnosť ako sa na správne chilli patrí! Vrelo odporúčam každému kto má rád pálivé jedlá. Skvelo dochutí každé jedno jedlo. Veľmi sa mi páčil aj spôsob balenia chilli do skúmaviek. Veľmi pekne a prehľadne majú napísané názvy. A vďaka šikovnej veľkosti sa zmestia naozaj všade.
klad Balenie
klad Chuť
klad Pikantnosť
klad Značenie - prehľadné
příloha příloha
avatar
Miroslav
Čili korenie a omáčky, ktoré som nedávno vyskúšal, sú naozaj ohromujúce. Ich intenzívna štipľavosť dodáva každému jedlu výrazný zážitok. Korenie má pôsobivú pikantnú silu, ktorá dáva jedlu patričný zápal, a omáčky sú skvelým doplnkom so skvelou kombináciou chuti a ostrosti. Odporúčam ich všetkým, ktorí majú radi výrazné a pikantné chute.
klad Malá dávka stačí.
klad Nezameniteľná chuť
klad Nebudete chcieť niečo iné
klad Netreba to preháňať.
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Romana
Určite odporúčam pre všetkých milovníkov chilli. Balíček je krásny, prehľadný a vhodný aj ako darček. Carolina Reaper: Peklo samo. Výrazná, extra štipľavá a intenzívna chuť. Trinidad Scorpion: Silné, voňavé a intenzívne chilli. Naga Bhut Jolokia: Chuťovo ma toto chilli oslovilo najviac. Má jemne nasládlu paprikovú vôňu a príjemnú pálivosť.
klad Balenie
klad dve možnosti :korenie aj pyré
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Eva
The Chilli Doctor Super Hots je naozaj ako doktor, lebo tak pálivé chute som ešte nikdy nejedla, ktoré všetky moje chuťové bunky vyliečili. Z tohto setu najviac mi chutil Carolina Reaper, avšak aj ostatné 2 sú veľmi dobré, pálivé. Odporúčam tým, ktorí už nevedeli kde nájsť štipľavé, ktoré by aj ich pálilo.
klad Miera štiplavosti
klad Že sú aj vo forme prášku, a aj vo forme sauce-u
klad Štekútanie po ochutnaní
příloha příloha
avatar
Dalibor
Chuť chilli je veľmi výrazná až pálivá. Je určené pre milovníkov chilli lebo už štipka na jazyku urobí divy ale chutí to veľmi dobre až šialene pikantno :) Balenie bolo krásne, pekne uložené v krabičke. Určite poteší ako aj darček pre blízkeho. Informácie na krabičke sú zrozumiteľné. Určite vrelo odporúčam.
klad Balenie
klad pikantnosť
příloha příloha příloha
avatar
Martin
Takže chuť: je to rozhodne najlepšie pikantos aké som skúsil. Za mňa najlepšia Naga Bhut. Sa mi zdá že v omačke cítim jablčny ocot, nečakal som to tam a príjemne prekvapilo. Objem je úplne postačujuci pri takom extreme. Rozhodne odporučam. Prehľadnosť informácií no tie piktogramy sú jasné viem si to porovnať s inou paprikou. Zišlo by sa doplniť koľko to ma miliónov kapsaicinov lebo som to musel hľadať na internete. Mám skúsenosti hlavne s domácimi omačkami a sušeními papričkami týchto odrôd. Ale toto je za mňa top
klad Celkovo výrobok sa mi páči je to topka
klad Jedine by som zmenil že by ste mohli vybaviť aby ste mali krabice v českom jazyku, nie každy je angličtinar
klad Nálepky na flaštičkách a ampulkách sú až moc jednoduche
příloha
avatar
Marek
Vynikajúca chuť ako v práškovej forme tak aj pyré, úžasná zosilňujúca chuť čili je úžasná a Carolina Reaper potrápi aj skúseného odborníka ? a všetko je to vložené do priehľadnej a dobre vyzerajúcej krabičky vhodnej aj ako darček alebo na vystavenie v kuchyni ?
klad Chuť
klad Výzor
klad Balenie
příloha
Povoliť všetko Upraviť Odmietnuť Povoliť výber Doména Platnosť Popis Spracovateľ