Ako dopadlo testovanie baterky s rozprávkovým projektorom toySimply? Prečítajte si v našich recenziách!

image
otestované
Počet recenzií
28
ako ste hodnotili
5
22x
4
4x
3
2x
2
1
odporúča
93 %
Testované v období
od 20. 11. 2023
do 10. 12. 2023

Chcete svojim deťom priblížiť klasické česko-slovenské rozprávky, ktoré poznali naše babičky a dedkovia? Potom je pre vás táto baterka úplne ideálna. Detská rozprávková baterka na premietanie s krásnymi ilustráciami poteší každé dieťa aj dospelého.

Projekčná baterka s tradičnými rozprávkami a náhradnými diskami od toySimply

Klasické  rozprávky, ktoré všetci poznáme a milujeme.

 • Budulinek
 • Perníková chalúpka
 • Princezná na hrášku
 • Nezbedné kozliatka

Náhradné disky obsahujú nasledujúce príbehy:

 • Hrnček var
 • Červená čiapočka
 • Šípková Ruženka
 • Smolíček Pacholíček

Každá rozprávka má 8 obrázkov. Ilustrácie sú dielom českej autorky Zuzany Korčákovej, ktorá sa špecializuje na detskú kresbu. Balenie obsahuje aj omaľovánku s obrázkami z rozprávok. 

Táto detská rozprávková lampa, ktorá by nemala chýbať v žiadnej detskej izbe, je veľmi praktická, s jednoduchým ovládaním a dostatočne ľahká, aby ju mohli držať a obsluhovať aj deti. 

Stačí zhasnúť svetlo, zaostriť obrázok a namieriť baterku na stenu a premietanie sa môže začať. Najlepšie sa osvedčí biela stena. 

Vďaka knižke si každý bude môcť spomenúť, o čom príbeh je. 

Vďaka náhradným rozprávkovým diskom sa baterka nikomu neomrzí. Stačí ich vymeniť a premietanie pokračuje!


 • Rozmery balenia: 22 cm x 17 cm x 8 cm.
 • Batérie sú súčasťou balenia - 2 x AAA batérie.
 • Vhodné pre deti od 3 rokov.


Viac informácií nájdete TU.

Hodnotenie
28
avatar
Jana
ToySipmly premietacia baterka je vhodná na premietanie rozprávok pre menšie aj väčšie deti. Je praktická, ľahká na udržanie v ruke. Ovládanie (posúvanie obrázkov a zaostrovanie obrazu) je jednoduché aj pre menšie deti. Kotúče s rozprávkami sa ľahko vložia do premietacej baterky. Rozprávky sú zaujímavo ilustrované. Premietanie bolo pre deti veľmi zábavné.
klad design
klad farebné prevedenie
klad ľahkosť ovládania
klad výber rozprávok v základnom balení
klad rozprávky je potrebné si prečítať vopred, kniha má veľmi malé písmená
klad neveľmi vydarený preklad rozprávok z češtiny
příloha
avatar
Monika
Premietacia baterka je skvelý produkt ako pre menšie tak aj pre väčšie deti. Všetko pekne zabalené v krabičke, vrátane 2x AAA batérií. Je lahučká, vhodná do detskej ručičky, ľahko ovládateľná, farebne skôr viac pre dievčatká, ale synovi to neprekáža, kotúčiky sa tažšie z krabičky vyberajú, ale aspoň sa nepostrácajú. Pekné ilustrácie, možnosť pekne zaostriť.
klad Krásne ilustrácie
klad Ľahká manipulácia
klad Skladovateľnosť
klad Pre dieťa trošku tažšie vyberanie kotúčikov z krabičky
klad Preklad do slovenčiny nieje úplne správny v niektorých výrazoch
příloha příloha
avatar
Monika
Premietacia baterka od ToySimply je úplne úžasná hračka pre deti všetkých vekových kategórií. Naše detičky si stále žiadajú rozprávky na večer aby si mohli pozerať rozprávky na stene alebo skrini pomocou premietacej baterky a počúvať skvelé slovenské rozprávky. Veľmi ich to zaujalo a ukazujú ju aj návšteve. Sami si ji skúšajú po vybratí rozprávky funguje aj ako baterka. Skvelá voľba.
klad Úžasná hračka
příloha příloha
avatar
Denisa
Baterka je vhodná do ruky ako pre deti,tak i dospelých.Na otáčanie jednotlivých obrázkov slúži tlačítko na boku baterky. Uvítala by som lepšiu kvalitu zaostrenia.Je to zábava pre deti rôzneho veku a deti sa neskutočne tešia každý večer na takúto formu čítania rozprávok.
klad Dizajn
klad Ilustrácie
klad Jednoduché ovládanie
klad Ťažšie vyberenie kazety z obalu
příloha příloha příloha
avatar
Lucia
Projektor nás s dcérkou veľmi milo prekvapil. Je ideálny do detskej rúčky, ovládanie je veľmi intuitívne a jednoduché. Samotné premietané obrázky sú prekrásne spracované. Projektor je možné držať pri premietaní v ruke, alebo vďaka nožičkám môže byť položený na stole/komode. Vzhľadom na individuálnu vzdialenosť premietacej plochy je možné obrázky zaostriť. Balenie obsahuje projektor, štyri slovenské/české rozprávky, knižku s rozprávkami na čítanie k premietaniu a omaľovánky. My sme nadšené a táto interaktívna hračka je ore nás ideálnym spoločníkom pri zaspávaní.
klad Úžasný dizajn
klad Veľkosť vhodná do detskej ale aj dospelej ruky
klad Krásne spracované ilustrácie
klad Velmi pekné balenie
klad Dá sa držať v ruke alebo položiť na stôl
klad V knižke s rozprávkami boli v slovenských verziách občas prilepené české slová
příloha
avatar
Michaela
Detská rozprávková baterka je vyrobená z ľahkého materiálu, dobre sa drží v detských rukách a ľahko sa ovláda. Deťom spraví čítanie zaujímavejšie, nakoľko počas rozprávania rozprávky si baterkou môžu premietať na stene pekne ilustrované obrázky z príbehu. Baterka vtiahne deti viac do deja, oživí príbeh a motivuje deti aj k ďalšiemu čítaniu. Ilustrácie z premietacích kotúčikov sú aj v priloženej omaľovánke, ktorú si deti môžu vymaľovať a rodičia im môžu klásť otázky z príbehu, ktorý deti aktuálne vyfarbujú.
klad Interaktívne čítanie
klad Premietanie obrázkov oživí čítanie
klad Baterka je ľahká
klad Baterku môžu ovládať aj deti
klad Pekné ilustrácie
klad V slovenskej verzii rozprávok sú české slová, resp. miestami chybný preklad
klad Plast, z ktorého je vyrobená baterka, by mohol byť kvalitnejší
příloha příloha příloha
avatar
Lucia
PROJEKČNÁ BATERKA - TRADIČNÉ ČESKO-SLOVENSKÉ ROZPRÁVKY PLUS ĎALŠIE KOTÚČIKY Ak vaše deti milujú rozprávky, radi vymýšľajú príbehy a nezaspia bez toho aby jeden z nich s vami neprežili, táto projekčná baterka je presne to, čo určite potrebujete. V porovnaní s inými značkami je ostrosť obrazu bezkonkurenčná a najväčšie plus je množstvo rozprávok, našich tradičných s krásnym príbehom, ktoré určite vaše deti poznajú. Ak ich necháte rozprávať, vymýšľať a komentovať farebné obrázky zobrazujúce dej rozprávočky, dáte im viac, ako by ste si mysleli. Rozvíjate ich kreativitu, fantáziu, slovnú zásobu, cibríte prejav, vystupovanie a predstavivosť. My s Diankou a Rolandom sa každý večer prikryjeme perinkou, zhasneme svetlo a ponoríme sa do rozprávok, ktoré moje detičky s radosťou v očiach rozprávajú. Keď zazvoní zvonec, sú pripravené na pokojné spinkanie.
klad Kvalita obrazu, farebnosť obrázkov. Príbehy sú tradičné rozprávky, ktoré detičky vedia aj samé prerozprávať.
klad Obsahuje viac rozprávok.
klad Jednoduchá manipulácia
klad Krásna krabička, ktorú môžeme brať aj na výlety.
příloha
avatar
Viktória
Baterka s rozprávkami je krásna farebná, zaujme dieťa na prvý pohľad. Chválim balenie, krabička sa jednoducho otvára a všetko má v nej svoje miesto. Jednoduché ovládanie zvládli aj deti, takisto výmenu diskov s rozprávkami. Obrázky boli na stene pekne farebné a dobre viditeľné. V balení je aj knižka s rozprávkami a omalovanka. Trošku sa mi nepozdával slovenský text, ale celkovo je to hračka, ktorá deti zaujme.
klad Praktické balenie
klad Farebnosť
klad Výber rozprávok
klad Jednoduché ovladanie
klad Priložená omaľovánka, v ktorej boli obrázky na vyfarbenie zo všetkých rozprávok
klad Slovenský aj český preklad
klad Chyby v texte a malé písmenká v priloženej knižke
klad Čakala som, ze bude v texte nejak označené kde mám prepnúť ďalší obrázok tak som musela sledovať aj obrázky aj text
příloha
avatar
Petronela
S baterkou sa nám krásne každý večer čítajú a pozerajú rozprávky.Syn(3r.) si sám bez problémov dokáže vymieňať aj posúvať obrázky , takže obsluha je naozaj jednoduchá a veľkosť akurát do detských rúk.Obrázky krásne vidieť aj v polotme ostro a jasne takže rodič môže čítať príbeh a dieťa si prehadzuje obrázky.Takéto preverenie rozprávok si myslím že ocení dieťa aj rodič, keďže zaujme vizuálne i príbehom.
klad Obrázky
klad Prevedenie
klad Veľkosť
klad Obsluha
klad Výber rozprávok
klad Slovenské preklady
příloha
avatar
Mariana
ToySimply premietačna baterka poteší hlavne malých čitateľov syn bol nadšený nakoľko si sám pri mojom čítaní premietal obrázky priamo na stene už teraz písal jeziskovi za ďalšie rozprávky :) bol šťastný že si mohol premietnuť svoju najobľúbenejšiu rozprávku o kozach
klad Prepínanie rozprávok
klad Výber tradičných rozprávok
klad Neboli očíslované fotky
příloha
avatar
Nikola
Balenie obsahuje 4 krásne klasické rozpravky, obrázky na premietacej baterke sú krásne jasne a výstižne . Určite odporúčam maminkám, ktoré detičky obľubujú čítanie rozprávok pred spaním je to prijemne sprestrenie malému sa to veľmi páčilo a zaujalo ho to ?
klad Dizajn
klad Vyber rozprávok
příloha
avatar
Lucia
Výrobok hodnotime velmi dobre, vyber rozprávok je putavy a nasu malu dceru velmi zaujal, velkym plusom je aj moznost dokupenia karticiek s dalsimi rozpravkami. Taktiež samotne vkladanie karticky do baterky a prehadzovanie obrazkov je nenarocne a zvladnu ho aj male deti. Rovnako aj grafika obrazkov spolu so spravovanim je na velmi vysokej urovni. Sucastou balenia je aj omalovanka a knizka.
klad Spracovanie
klad jednoduchost ovladania
klad putavost obrázkou
příloha příloha příloha příloha
avatar
Lenka
Projekčná baterka veľmi zaujala môjho syna. Sám si pozerá každý večer na nej rozprávky. Jednoducho sa vymieňajú v nej rozprávky. Skvelý darček pre každé dieťa ktoré miluje klasické rozprávky. Za mňa má ⭐⭐⭐⭐⭐ za produkt. Je ľahká baterky sú súčasťou čo je výhoda tiež.
klad Vzhľad
klad Funkčnosť
klad Rozprávky
klad Veľkosť
příloha
avatar
Zuzana
Testovali sme s detmi Premietacu baterku s rozpravkami. Musim povedat, ze uz po otvoreni som bola velmi spokojna, pretoze baterka s prilozenymi disketami na ktorych su rozpravky boli krasne farebne. Kazda rozpravka mala inu farby diskety a to zaujalo hned aj deti. S baterkou sa velmi lahko manipuluje a obrazky si vedia preklikavat aj mensie deticky. U nas to zvladla aj 4 rocna dcerka. Velmi lahko sa tato baterka zaostruje a sluzi na to hlavica vpredu. Tak isto si vie dieta samo baterku lahko vypnut aj zapnut. Tiez sa dobre vymienali diskety s rozpravkami. Premietanie velmi zaujalo aj 9 mesacneho synceka. Je to velmi krasny darcek, ci uz k Vianociam, narodeninam alebo len tak, aby ste si s detmi trosku vychutnali rozpravky inak a este zaujmavejsie. V baleni je aj knizka s rozpravkami v ceskom a slovenskom jazyku. Urcite budem tento vyrobok odporucat aj znamym a budeme si toto balenie brat aj na cesty.
klad Lahka manipulacia
klad Pestrost farieb
klad Knizka v ceskom a slovenskom jazyku
klad Pocet rozpravok
klad Prakticke balenie
klad Tazsie sa vyberali diskety z krabice, ale nic hrozne
příloha příloha příloha
avatar
Lucia
Toy simply premietacia baterka je super mala sa s nou hrava a dost ju to zabava hlavne pred spanim si premietame baterku a citame spolu rozpravky . Ovlada ju sama je lahko ovladatelna a na to ze ma dcerka 3 roky ju dokaze ovladat takze odporucam vsetkym . Co sa nam nepaci je knizka ktora je papierova a mala by byt podla naseho nazoru hrubsia lebo to sa znici a deticky s tym zaobchadzaju tak ako zaobchadzaju .
klad Super design,lahko ovladatelna pre deti,
klad Knizka ktora je tenka
příloha příloha
avatar
Radoslava
Premietacia baterka je veľmi pekná, ľahká, dobre sa s ňou pracuje. Má dobré spracovanie a ľahkú manipulovateľnosť. Púšťanie a prepínanie obrázkov zvládne aj dieťa samé. Zasúvanie premietacích kaziet je tiež ľahké a dobre spracované. Na spustenie je potrebné vložiť baterky pomocou skrutkovača. Ide o 2ks AAA. Rozprávky sú 4, pričom len jedna je menej známa čo však nevadí. Ilustrácie sú veľmi pekné a deťom sa páčili, vďaka nim dokázali celý príbeh zopakovať úplne samostatne. Určite je to príjemná zmena pri večernom čítaní rozprávok.
klad Dizajn
klad Jednoduchosť ovládania
klad Počet rozprávok
klad Príjemne ilustrácie
klad Kvalitné spracovanie
klad Nesprávny, resp. neskontrolovaný preklad rozprávok do Slovenského jazyka.
klad Neoznačenie textu súvisiaceho s konkrétnym obrázkom
příloha
avatar
Radovan
Dostala sa mi do ruky zaujímavá "hračka" pre deti, ktorá zaujala aj moje ročné dieťa a aj 7 ročnú dcéru. Tá dokonca vytvárala svoj vlastný dej najznámejších českých a slovenských rozprávok. Táto baterka ktorá premieta dej na stenu je ideálnym doplnkom k večernému uspávaniu.
klad jednoduchosť obsluhy
klad pomerne ostré premietanie
klad počet rozprávok v balení
klad je bezšnúrová, na baterky
klad malý počet obrázkov v rozprávke
příloha příloha příloha příloha
avatar
Jakub
S baterkou sme spokojný dobrý obraz jednoduché používanie detičky sa vyhrali. Obohatenie rozprávok pred spaním s obrázkami. Dizajn je milý, ale baterka mohla byť pogumovaná kvoli padaniu z rúk detom. Spracovanie je pekné ale kvalita plastu mohla byť na vyžšej urovni. Sme spokojný s produktom a odprúčame ho.
klad Krasné balenie pekné farby aj kvalita vyhotovenia
klad Vnútro balenia pekne usporiadané a uložené
klad Obraz z baterky je možme zaostriť a má ostrý prenos , obraz je farebný a pekne rozpoznatelný
klad Množstvo rôznych projekčných kaziet
klad Textové rozprávky ku kazetám v Cz a Sk jazyku
klad Omaľovánka v balení
klad Jednoduché používanie pre deti od 3 rokov
klad Kvalita plastov je na slabej úrovni
klad Baterka mohla byť pogumovaná lebo deťom často padne na zem
klad Trošku ťažšie vymieňanie kaziet
příloha příloha příloha příloha
avatar
Zuzana
Všeobecne baterka splnila očakávania. Zaujala nášho mladšieho syna (rok a pol) aj staršieho syna (6 rokov). Každý sa hral s ňou po svojom :). S baterkou sa vydržali hrať viac ako pár minút, čiže je to typ hračky, ktorá určite neskončí po jednom použití v detskej krabici s hračkami.
klad nápad
klad farebnosť
klad celkový dizajn
klad omalovánky ako bonus
klad rozprávok by mohlo byť viac ako 4
klad veľmi zlý preklad do slovenčiny
klad malé písmená v texte
klad chýbajúce naznačenie, kde sa má na baterke posunúť na nový obrázok
klad dlhé úseky textu a žiadny prislúchajúci obrázok. Chcelo by to napasovať text na dynamiku meniacich sa obrázkov
příloha
avatar
Daniela
Nádherná, premyslená hračka v krásnom farebnom prevedení a v praktickej krabičke. Baterka slúži na premietanie krásnych, klasických rozprávok, no naši chlapci ju veľmi radi využívali aj ako klasickú baterku. Baterka aj rozprávkové kotúčiky sú z plastu, občas som sa bála, že to deti polámu, ale vyzerá, že to niečo vydrží. Samotné premietanie je veľmi pekné, kvalitné, na baterke sa dá zaostrenie nastaviť veľmi jednoducho.
klad Veľmi pekný dizajn a praktická krabička
klad Jednoduché používanie
klad Kvalita premietania
klad Súčasťou balenia sú aj rozprávky v textovej podobe a omaľovánka
klad V balení boli 4 ks oremietacích kotúčikov, čo je podľa mňa málo. Ďalšie náhradné kotúčiky, ktoré som si vyhľadala online sú len 4 pokiaľ sa nemýlim. Chcelo by to určite širšiu zbierku.
příloha příloha příloha příloha příloha
Zobraziť viac recenzií
Povoliť všetko Upraviť Odmietnuť Povoliť výber Doména Platnosť Popis Spracovateľ