Vybraným testerom sme zaslali OMEGA PHARMA - PHYSIOMER EXPRESS 20 ML. Budú s účinkom spokojní?

image
otestované
Počet recenzií
32
ako ste hodnotili
5
27x
4
2x
3
2x
2
1x
1
odporúča
91 %
Testované v období
od 21. 2. 2024
do 17. 3. 2024

PHYSIOMER EXPRESS


Čo je Physiomer Express a na čo sa používa:

Physiomer Express nosový sprej je prírodný a účinný dekongestant (znižuje opuch nosovej sliznice). Je klinicky dokázané, že uvoľní nos do 1 minúty a zmierni nepríjemné príznaky, najmä nádchu a zápal nosohltana, nádchu, upchatý nos, kýchanie a pocit tlaku v hlave.

Physiomer Express kombinuje hypertonickú morskú vodu s esenciálnym olejom Niaouli a arómou mäty eukalyptus globulus. Neobsahuje farmaceutické látky (vazokonstrikčné látky, kortikosteroidy). Nevyvoláva závislosť, šetrí nosovú sliznicu a nespôsobuje vysychanie.

Na čo je Physiomer Express vhodný:

Physiomer Express je sprej na rýchlu a dlhotrvajúcu úľavu:

  • Uľavuje nosu osmotickým účinkom.
  • Odstraňuje nosový sekrét
  • Prečistí nos drenážnym účinkom: Pomáha odstrániť prebytočný sekrét spolu s baktériami a vírusmi zachytenými v hliene.

Dávkovanie:

Physiomer Express je vhodný pre dospelých a deti od 6 rokov. Balenie obsahuje 20 ml. 1 vstrek do každej nosovej dierky až 4-krát denne. Dospelí a deti od 15 rokov: 1 vstrek do každej nosovej dierky až 6-krát denne.

Viac informácií nájdete TU.

Hodnotenie
32
avatar
Michal
Chvíľu som váhal, či tento produkt môže byť taký účinný ako iné nosové spreje. Už som vyskúšal viacero “výplachov” s morskou soľou, aj bežných sprejov na upchatý nos a práve preto ma zaujal tento produkt. Je 2 v 1 a je prírodný. Šikovné malé balenie s jednoduchým používaním, ktoré môžete mať vždy so sebou aj na cesty.
klad Malé balenie
klad Prírodné zloženie
příloha
avatar
Katarína
Mala som možnosť vyskúšať nové kvapky do nosa Physiomer Express. Za mňa veľká spokojnosť aktuálne bojujem s upchatým nosom. Alergia, veľmi mi pomohol uvoľniť nos má jemnú mentolovú vôňu. Za mňa veľmi dobrý výrobok.urcite by som ho odporučila ďalej (rodinným príslušníkom).
klad Nenavykovy
klad Nie je vhodný pre menšie deti
příloha
avatar
Soňa
Tento nosový sprej nám v rodine veľmi pomohol.. ja som mala upchatý nos vyše 3 týždňov a po použití tohto spreja sa mi nos uvoľnil, čo bol pre mňa po tak dlhej dobe naozaj super pocit. Zloženie výrobku je prírodné a nespôsobuje závislosť. Použitie je jednoduché a veľkosť spreja je ideálna.
klad Prírodné zloženie
klad Nespôsobuje závislosť
klad Ideálna veľkosť balenia
klad Jednoduche použitie
klad Nevhodné pre malé deti
příloha příloha
avatar
Miroslava
Naozaj skvelý sprej do nosa, vyskúšali sme ho doma viacerí a všetci sme sa zhodli, že je lepší ako bežné spreje do nosa. Nielen že pomohol a uvoľnil upchaný nos, ale taktiež sa môže používať dlhodobo a neostaneme na ňom závislí :) Po novom je toto náš nový pomocník v domácej lekárničke.
klad Rýchly účinok
klad Dobrá cena
klad Prírodné zloženie
příloha
avatar
Eva
Omega Pharma -Physoimer Express 20ml ma milo prekvapil rýchlym účinkom uvoľnenia dutín a príjemným pocitom dýchania v nose. Jednoduchá a nenáročná aplikácia .Výhodou určite pre mňa a moju rodinu je denné používanie bez závislosti .Odporúčam používať i pri bolestiach hlavy nakoľko účinok je zaručený
klad rýchly účinok
klad príjemná vôňa
klad vhodný aj pre staršie deti
klad jednoduchá aplikácia
klad ideálna veľkosť balenia
klad nevhodné pre maličké detičky
příloha
avatar
Denisa
V tomto období chorôb mi sprej veľmi pomohol. Sama spreje moc nepoužívam lebo sa bojím závislosti. Tento sprej mi veľmi rýchlo uľavil pri nádche. Veľmi dobre a ľahko sa používa, je v šikovnom balení aj do kabelky. Najviac sa mi páči zloženie a hlavne, že není návykový.
klad Učinnosť
klad Zloženie
klad Veľkosť
klad Balenie
klad Nič
příloha příloha
avatar
Lucie
Sprej po aplikácii priniesol želaný pocit úľavy, ktorý však netrval dlho a je potrebná opakovaná aplikácia (max 6 x denne). Super je prírodné zloženie bez liečiv nespôsobujúce závislosť. Mätovo eukalyptový olej je cítiť dosť výrazne, niekedy sa po aplikácii krátkodobo objavilo mierne pálenie. Účinok je výraznejší ako u čistej hypertonickej morskej vody, nevýhoda že nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.
klad Zloženie bez obsahu liečiva
klad Nespôsobuje závislosť
klad Praktické plastové balenie
klad Možnosť aplikácie až 6x denne
klad Pocit úľavy po aplikácii
klad Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy
klad Nevhodný pre astmatikov
klad Krátkodobo mierne štípanie
příloha příloha
avatar
Veronika
Nosový sprej Physiomer Express, na rozdiel od predchádzajúcich produktov tejto značky, zaujme najmä obohatením morskej vody o esenciálny olej.  Tým umocňuje pocit zlepšeného dýchania v priebehu krátkeho času a vďaka tomu vytvára pocit úľavy do jednej minúty ako uvádza výrobca na obale. Oceňujem aj prírodné zloženie (morská voda), a teda nenávykovosť nosového spreja. Ďalším pozitívom je 20 ml balenie, ktoré sa zmestí aj do malej kabelky a môžem ho mať stále pri sebe. Odporúčam ho aj svojim známym a rodine.
klad Rýchlosť úľavy od upchatého nosa
klad Prírodné zloženie
klad Nenávykovosť
klad Praktické 20 ml balenia
klad Esenciálne oleje
klad Nie je možné využívať tehotným a dojčiacim ženám
příloha příloha
avatar
Erika
Omega Pharma - Physiomer Expres 20ml je účinný nosovy spray,ktorý vždy pomôže pri nachladnuti,silnej nádche.Po streknuti sa vám pomerne rýchlo uľaví a hneď sa vám lepšie dýcha.Vyhodou tohto výrobku je,že je čisto prírodný.Pouzitie je úplne jednoduché a rýchle.
klad Cisto prírodný produkt
klad Lahko skladny
klad JEDNODUCHÁ manipulacia
příloha
avatar
Linda
Hodnotim celkovo dobre vzhlad ,ucinok zlozenie u mna ma plus kedze je bez chcemickych liekov ,plus mentol ihned uvolni nos ,myslim se ze je to aj dost vhodna alternativa pre deti v obdobi nadchy nos sa nestane zavislym a aj uvolno pomoze doporucujem urcite kupit ho
klad Vsrtko
klad Nic
příloha
avatar
Dana
Physiomer express zmenil môj pohľad na nosový sprej. Aj napriek tomu, že je to hypertonický roztok morskej vody s obsahom esenciálneho oleja z niaouli, funguje oveľa lepšie ako klasické spreje s účinnou látkou. Nástup účinku je rýchly a umožňuje hlienu s baktériami a vírusmi vytiecť drenážnym spôsobom. Je vynikajúcim pomocníkom pri sennej nádche.
klad Rychly ucinok
klad Eukalyptova vona
klad Posobi pri kychani pocas sennej nadchy
klad Detom vona vadi
příloha
avatar
Lucia
Spray testujeme v akutnej fáze ochorenia. Testovali sme spolu s manželom on produkt popisuje ako: Rýchli nástup účinku uvolnenie nosa, príjemná mentolová vôňa ale čo ho najviac sklamalo že efekt nevydržal dlhšie ako 5minút. Moja recenzia: účinok uvolnenia nosa je rýchli a mne efekt vydržal dlhšie aj sa mi lepšie smrkalo.
klad Rýchli nástup účinku
klad Efekt volného nosa nevydrží dlho
příloha
avatar
Dominika
Veľmi dobrý sprej do nosa ,po aplikácii sa mi rychlo uvolnil nos,mohla som bez peoblemov dýchať. Sprej má výbornú stričku/rozprašovač. Nosovú sliznicu som nemala podráždenú, ziadne štípanie ani suchosť v nose ako pri iných nosovych sprejoch. Uvoľnenie prislo do 1-maximalne 2minut čo je uplne super,velmi mi to pomohlo nielen pri nadche ale aj teraz pri zacinajucich alergiach ,comu som velmi vďačná.
klad Jednoduchá aplikácia
klad Nemám žiadne
příloha
avatar
Mária
Nosový sprej Physiomer Express , ktorý som mala možnosť vyskúšať hodnotím celkom pozitívne. Prvý krát som sa stretla so spojením morskej vody s účinnou látkou prírodného pôvodu. Musím povedať že je veľmi šetrný ku sliznici nosa. Ja som mala nádchu a na jej zaciatku mi naozaj pomohol uvoľniť nos. Zial ako sa nádcha zhoršovala, sprej Physiomer už nestačil. Ale určite odporúčam pri miernej nádche a ako dopomocná liečba pri iných kvapkách. Tak isto si myslím že deťom to určite stačí a je to lepšia varianta ako klasické kvapky do nosa na ktoré si sliznica rýchlo navykne.
klad Skvelé zvlhčenie
klad Nenávykový- naozaj si ho môžete dávkovať podľa potreby
klad Príjemná mentolová vôňa
klad Vhodný aj pre staršie deti
klad Nepomohol mi pri silnejšej nádche uvoľniť nos
příloha
avatar
Kristína
Nový Physiomer Express sme testovali spolu s manželom v obdobi nádchy, a musím povedať že sme boli obaja veľmi spokojný. Aplikator je veľmi dobre riešený, je tenký takže sa dostane hlbšie do nosa. Po vstreknutí sa mi okamžite uvoľnilo dýchanie, a tým že má Physiomer jemnú mentolovú vôňu sa mi konečne dobre dýchalo.
klad Aplikator
klad Príjemná mentolova vôňa
klad Okamžite uvoľnenie nosovej sliznice
klad Veľkosť balenia
příloha příloha příloha
avatar
Erika
V čase testovania som mala akurát nádchu tak som mohla otestovať o to lepšie. Čo sa týka uvoľnenia nosných dutín nezabralo vôbec, skôr by som ho odporučila len ako doplnkovú liečbu k nádche. Čo ale hodnotím pozitívne je že sprej dobre zvlhčoval sliznicu a to bolo cítiť hlavne večer keď som išla spať. Prekvapila ma aj príjemná mentolová vôňa ktorá ale nie je uvedená na obale. Mne vyhovovala ale niekomu môže vadiť ak si ho kúpi a nevie o tom. Po vstreknutí trocha zaštípe v nose, ale to môže byť buď kvôli morskej vode alebo spomínaný mentol. Po vstreknutí do nosa ma nútilo kýchať, takže asi pôsobý aj na prečistenie dutín. Ako som už hore spomínala sprej by som odporučila buď ako doplnkovú liečbu k nádche alebo ľuďom ktorý majú problémy s vysúšaním nosovej sliznice alebo na prečistenie dutín.
klad Zvlhčovanie sliznice
klad Mentolová vôňa
klad Veľkosť balenia
klad Prírodný produkt
klad Neuvoľní dutiny ako klasický sprej do nosa
klad Po vstreknutí trocha zaštípe
příloha
avatar
Stanka
No vyskúšala moja 11 ročná dcéra keď že je momentálne také obdobie,a musíme povedať že je super. Keď že dcéra nerada používa sprej do nosa lebo že jej žiadny nepomáha ?ale s týmto bola spokojná lebo jej rýchlo uvoľnilo nos. Tak že za nás super,určite odporúčame
klad Urcite sa pacilo
příloha
avatar
Veronika
Nosovú sprej Physiomer express odporúčam trošku neskôr mi odopchal nos ako do jednej minúty ale to aj tým že som dlhšie užívala spreje do nosa.Vyhodou je že má veľmi príjemnú vôňu,je nenavykový.Cena je tiež v celku fajn tak tento produkt odporúčim určite ďalej.
klad Je nenavykový
klad Príjemná vôňa
příloha
avatar
Kristína
Nosný sprej Physiomer Express 20 ml mi veľmi pomohol uvoľniť upchatý nos. Celkovo som spokojná s týmto nosným sprejom. Má jednoduché použitie a mala som prijemný pocit po vstreknutí tohto nosného spreja. Určite odporúčam tento produkt a zatiaľ som nepotrehla žiadne negatívum.
klad účinok
příloha
avatar
Ľudmila
Nosovy sprej Omega Pharma-Physiomer Express 20ml vrelo odporúčam každému. Je naozaj veľmi účinný. Účinok a úľava od upchatého nosa sa dostavila ako je uvedené na krabičke do 1 minúty. Má veľmi príjemnú vôňu. Výhoda je že je vhodný aj pre deti od 6 rokov. Sprej sa používa úplne jednoducho, použitie zvládnu aj deti. Oceňujem super zloženie.
klad Zloženie
klad Účinok do 1 minúty
klad Vhodný pre deti od 6 rokov
klad Praktické balenie
klad Vôňa
klad Nič
příloha
Zobraziť viac recenzií
Povoliť všetko Upraviť Odmietnuť Povoliť výber Doména Platnosť Popis Spracovateľ