Testujeme chutné chrómové pastilky Jamieson, ktoré ovplyvňujú nadmernú chuť do jedla. Recenzie čoskoro

image
otestované
Počet recenzií
41
ako ste hodnotili
5
36x
4
5x
3
2
1
odporúča
100 %
Testované v období
od 25. 2. 2024
do 31. 3. 2024

Unikátna kombinácia jablčného octu s chrómom v želatínových pastilkách s lahodnou jablkovou príchuťou prispieva k správnemu metabolizmu výživných látok a k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi, čím tiež ovplyvňuje nadmernú chuť do jedla. Bez obsahu soli, lepku a laktózy, je vhodný aj pre osoby s laktózovou intoleranciou, celiatikov a vegetariánov. 

Jamieson Jablčný ocot s chrómom

A prečo je v zložení Chróm? Chróm je stopový minerál, ktorý zohráva úlohu pri normálnej funkcii inzulínu. V biologických systémoch možno nájsť trojmocný chróm (Cr3+), ktorý tvorí komplexy s nukleovými kyselinami a proteínmi a zohráva úlohu pri normálnej funkcii inzulínu. Táto forma je molekulárne naviazaná na aminokyselinu pre využitie minerálu vo výživovom doplnku.

Doplnky chrómu sa často používajú na kontrolu hladiny cukru v krvi pri cukrovke, pomáhajú pri metabolickom syndróme a syndróme polycystických ovárií, kontrolujú hmotnosť a zvyšujú svalovú hmotu.


Zloženie

Každá želatínová pastilka obsahuje:

  • Jablčný ocot (Malus pumila, plod) 500 mg
  • štandardizovaný na 5% kyselinu octovú
  • Chróm (z kvasníc) 150 μg
  • (375 % referenčnej výživovej hodnoty)


Doplnok stravy

Ďalej obsahuje: glukózový sirup, sacharóza (sladidlá); pektín, citrát sodný (stabilizátory); prírodná jablková príchuť, kyselina citrónová (zvýrazňovače chuti); karnaubský vosk, rastlinný olej (protihrudkujúce látky); koncentrát zo šťavy z čiernej mrkvy (prírodné farbivo)


Jamieson je výnimočný

Už od roku 1992 Jamieson Laboratories získava uznanie za inováciu a kvalitu vyrábaných prírodných vitamínov a výživových doplnkov. Vďaka programu 360 Pure pozná Jamieson pôvod každej zložky svojich prírodných produktov. Program 360 Pure – 360 patentovaných výrobných postupov a kontrolných testov kvality, zabezpečuje maximálnu kvalitu, účinnosť a čistotu všetkých produktov z Jamieson Laboratories.

Doplnok stravy. Pred použitím si prečítajte príbalový leták.


Viac informácií TU.

Hodnotenie
41
avatar
Darina
Jamieson Jablcny ocot s chromom ma velmi prijemnu chut a pripominaju zelatinove cukriky. Velkost a tvar je prijemny na konzumaciu. Uzivanie tablety nahradilo, resp. potlacilo chut na sladke, ktoru som v priebehu chudnucej fazy pocitovala. Schudla som 1 kg za mesiac, samozrejme aj s mensim obmedzenim konzumacie sladkeho.
klad velkost
klad chut
klad ucinok
klad balenie
příloha
avatar
Jana
Jamieson je značka kvality a bezpečnosti. So záujmom som teda očakávala nový produkt - Apple Cider Vinegar + Chromium. Želatínové pastilky voňajú ako jablko s jemným podtónom octu. Ich užívanie je ľahké, odporúčaná dávka je jedna denne. Užívam ich zatiaľ 3 týždne a pozitívum vidím v tom, že nepociťujem návalové chute na jedlo, najmä na sladké. Nie, že by som sladké už vôbec nezjedla, ale znížila sa u mňa chuť siahnuť po ňom kedykoľvek, čo v mojom prípade znamená najmä prejedanie sa vo večerných hodinách. Nesporným plusom je zníženie hmotnosti o 1 kg. :)
klad chuť
klad vôňa
klad zníženie chuti na sladké
klad zníženie hmotnosti :)
klad zostávajúce pastilky sa mi zlepili
příloha příloha příloha
avatar
Richard
Tablety Jamieson Jablčný ocot s chrómom, by som hodnotil ako prelomový produkt s príjemnou chuťou. Keď zoberiem do úvahy podobné produkty od konkurencie, tak u produktu od Jamieson je určite aj výhodný pomer ceny s počtom kusom balení a taktiež aj kvality. U mňa zatiaľ prevláda spokojnosť s týmto produktom a mám v pláne objednať si ďalšie balenie
klad účinnok už na 2. deň
klad príjemná chuť
klad pomer cena/kvalita
klad veľké balenie
klad pre mňa trochu veľké tablety
klad lepia sa na seba
klad ťažšie sa vyberajú z balenia
příloha příloha
avatar
Janka
Jablčný ocot som doposiaľ poznala v klasickej tekutej forme o neprijmnej chuti snáď nie je potrebné písať. Jablčný ocot s chrómom od Jamiesonu ma však veľmi pozitívne prekvapil. Forma želé cukríkov je prefektný nápad a k tomu skvele chutia . Používam ho necelé dva týždne , jedno želé pred alebo medzi jedlami .. a môžem potvrdiť že nemám vôbec nutkanie siahnuť po niečom sladkom.. čo bol pre mna aj hlavný cieľ . ( obmedziť konzumáciu sladkostí )
klad Tvar želé
klad Výborná chuť
klad Lepia sa na seba vo vnútri obalu
klad Ťažšie sa vyberajú
příloha
avatar
Petronela
Značku Jamieson u nas doma používame všetci, od detičiek, cez nás dospelých až po babky a dedkov. Pre mňa jablčný ocot vypiť je nočná mora, aj napriek tomu že je to velmi zdravé. Preto som sa novému produktu naozaj potešila. Chutí vynikajúco, dávkovanie je veľmi pohodlné keďže postačí jeden cukrík na deň. Že ma v zložení chróm je super keďže máte 2v1. Za mňa super produkt, ktorý naozaj potlačí chuť na sladké. Neprejedám sa a mám lepšie trávenie. Mám pocit takého nakopnutia a lepšieho trávenia.
klad Chuť
klad Vôňa
příloha příloha
avatar
Michal
Veľmi príjemný vôňou aj chuťou produkt som nadmieru spokojný nemám chuť na sladké a myslím si že som aj schudol asi 2 kg za mesiac užívania gumových želé cukríkov zo sladkou chuťou odporúčam každému tento produkt a určite to bola dobrá voľba a prijal by som väčšie balenie
klad Ano
příloha
avatar
Eva
Jamieson Jablčný ocot s chrómom ma milo prekvapil príjemnou jablkovou vôňou a rovnako dobrou jablčnoou chuťou. Vôbec nie je cítiť octom. Pohodlné je užívanie bez zapíjania, keďže sa jedná o želé cukríky (stačí požuť a prehltnúť. Zložením sa mi tiež pozdáva.
klad chuť
klad pohodlnosť užívania
klad vôňa
klad dávkovanie
příloha
avatar
Zuzana
S produktom som veľmi spokojná. Vyzdvihujem jeho príjemnú chuť a predovšetkým jeho účinky. Podstatne sa znížila chuť na sladké, ale aj chut neustále niečo jesť, čím sa začali dostavovať prvé výsledky - redukcia hmotnosti. Výhodou je, že stačí konzumovať len jednu pastilku denne . Každému, kto ma problém s neustálym prejednaním sa, tento produkt odporúčam vyskúšať.
klad Chuť pastiliek, pozitívne účinky pri redukcii hmotnosti, rýchly ucinok
klad Nic
příloha
avatar
Jaroslav
Ako by som začal,chuťovo sú celkom fajn. Na začiatku som som nejako necítil žiadne zmeny. Po čase už už áno večer som nebol veľmi hladný. A teraz som pocítil pre zmenu veľký hlad počas dňa. Samozrejme po vysadení produktu. Ľudia ktorí chcú skúsiť niečo nové tak môžu skúsiť tento výrobok jamieson. Samozrejme každý máme iny organizmus.
klad Áno
příloha
avatar
Marek
Pastilky Jamieson jablčný ocot s chromom majú príjemnú jablkovú chuť zelatinovej konzistencie. Ľahko sa rozkúšu, ale dajú sa aj cmúľať, vtedy je ich chuť intenzívnejšia. Sú vhodné aj pre celiatikov, nakoľko sú bez lepku a laktózy. Horšia vyberatelnost z fľaštičky pri menšom počte pastilky. Treba s fľaštičkou zatrepat, aby sa pastilky od seba Počas užívania pastiliek nadmerná chuť do jedla vymyzla cca po troch dňoch a zároveň sa zlepšilo trávenie.
klad Konzistencia
klad Jednoduche uzivanie
klad Zlepsenie trávenia
klad Horšia vyberatelnost pastiliek pri menšom množstve
příloha příloha
avatar
Antónia
Príjemná jablková chuť, jednoduché užívanie keďže bolo potrebné skonzumovať len jednu tabletu denne s jedlom či samostatne. Vôňa bola veľmi príjemná na to že išlo o jablčný ocot. Nič nepríjemné ako je zvykon u klasického jablčného octu. Žiaľ účinok zníženej chuti do jedla som pociťovala len prvý týždeň.
klad Príjemna chuť
klad Príjemná vôňa
klad Jednoduché dávkovanie/užívanie
klad Účinok zníženej chuti do jedla trval asi len týždeň
příloha
avatar
Michal
Autentická jablková príchuť obsiahnutá v želatinových pastilkách, ktoré sa ľahko rozplývajú na jazyku, prináša radosť z užívania tohto výrobku. Účinky vďaka obsahu jablčného octu a chrómu v podobe straty nadmernej chuti do jedla a udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi, robia tento výrobok mojím každodenným spoločníkom, či u v rámci diéty alebo zdravého životného štýlu.
klad Autentická príchuť jablká, želatínová konzistencia a účinok v podobe menšej chuti do jedla
příloha příloha
avatar
Roland Shane
Skvelý výrobok, vôbec nepripomína octovú chuť. Chutí skôr jablkovo a naozaj mi pomohol pri doobednom mlsani. Konzistencia je niečo ako gumene cukríky, ktoré sa ľahko rozpúštajú. Človek by zjedol aj zjedol aj felé balenie naraz. Balenie je veľké, vydrží dlho.
klad Chuť
klad Konzistencia
příloha
avatar
Lucia
Chuť je naozaj veľmi dobrá, príjemná jablková a prirovnala by som ju k cukríkom. Pastilky sú gumového charakteru a ja som ich stále cmúľala ako cukrík. Užívanie je úplne jednoduché, kedy sa užíva jedna pastilka denne a keďže sú ozaj chutné, tak človek sa ne ne aj teší. Odporúča sa užívať ráno pred jedlom. Ja som spočiatku mala väčšiu chuť do jedenia, ale postupne sa to upravilo.
klad Chuť
klad Konzistencia
klad Jednoduchosť užívania
klad Zloženie
klad Nič
příloha příloha příloha
avatar
Martin
Chutné cukríky s jemnou príchuťou octu. Dajú sa kľudne aj len prehltnúť, alebo požuť v ústach. Obsahujú veľa vitamínov a lepšie mi po nich fungovalo trávenie a cítil som sa lepšie. Balenie je dobré uzatváratelné. Ľahko sa otvára a dobre sa drží v ruke
klad Chuť
klad Zatiaľ nič
příloha
avatar
Ivana
Ďakujem za skvelý produkt. Zloženie mi veľmi vyhovuje, nezaťažuje žalúdok, veľmi príjemná chuť, mäkké vďaka želatínovej konzistencie. Chuť na sladké pominula, aj porcie jedla som zmenšila. Pre mňa super zistenie, že mi vôbec po jedle nenafukuje brucho. Určite budem s užívaním Apple Cider Vinegar ďalej pokračovať.
klad Výborná konzistencia
klad Chuť na sladké a prejedanie sa pominulo
klad Nezaťažuje žalúdok
klad Zmizol pocit nafúknutého brucha
klad Príjemná chuť
příloha
avatar
František
Výborná chuť a forma (želatínová pastilka). Pohodlné a veľmi jednoduché na užívanie. Nezničí sa zubná sklovina. Produkt mal pozitívny vplyv na moje trávenie. Mätúce je ale dávkovanie, keď v Anglickom znení dávkovania sa denne užívajú 2 pastilky a v slovenskom znení sa uvádza jedna pastilka denne.
klad Chuť
klad Želatínová forma
klad Nezničí sa zubná sklovina
klad Pozitívny vplyv na trávenie
klad V Anglickom zmeny dávkovania boli denne 2 pastilky, v slovenskom znení bola denne uvedená jedna pastilka
příloha
avatar
Xenia
Jamieson jablčný ocot s chrómom som používala pravidelne aby sa mi zlepšil metabolizmus, aby som bola zdravšia. Výrobok má veľmi príjemnú sladkú jablkovú chuť aj vôňu, pre mňa sú najlepšie takéto gumené cukríky. Oceňujem skvelé a hlavne vegánske zloženie!!! Zmiernil sa hlad, hlavne chuť na sladkosti po jedle a zaujímavé je že sa mi zlepšila kvalita pleti. Zbožňujem všetky výrobky Jamieson a určite odporúčam aj túto novinku. V užívaní budem pokračovať!
klad Chuť
klad Zloženie
klad Účinok
klad Dizajn
klad Vôňa
příloha příloha
avatar
Diana
Oceňujem veľkosť a praktickosť balenia. Trosku som sa bála že budem cítiť ocot. Ale teda som veľmi milo prekvapená. Tieto ,,bonbóniky’’ chutia veľmi sladko. Čiže som potlačila chuť na sladké,nezdravé maškrtenie. Cena by mohla byt o niečo viac prijateľnejšia.
klad Veľkosť balenia
klad Nesmrdí po octe
klad Cena
příloha
avatar
Naďa
Výborný produkt! Želatinove pastilky sú naozaj skvelou voľbou ak niekto nemá rad prehĺtanie tabletiek, za mňa pôsobili skôr ako cukríky a chcela som si dať ešte ďalších 5. Chuťove ma veľmi milo prekvapila výrazná vôňa jabĺk a nie octu. Všimla som si , že už som nemala také veľké chute na jedlo a mlsanie a menej ma lákalo sladké. Celkovo sa mi trávenie zlepšilo takze pastilky môžem len všetkým odporúčať.
klad Veľké balenie
klad Konzistencia zelatinovej pastilky
klad Jednoduché prehltanie
klad Chuť jabĺk
příloha
Zobraziť viac recenzií
Povoliť všetko Upraviť Odmietnuť Povoliť výber Doména Platnosť Popis Spracovateľ