Otestovali sme hru plnú zábavy. Čo na Hitster hovoria zapojení testeri?

image
otestované
Počet recenzií
14
ako ste hodnotili
5
9x
4
5x
3
2
1
odporúča
100 %
Testované v období
od 6. 11. 2023
do 17. 11. 2023

Rozbehnite párty s Hitsterom! Počúvajte najlepšie hity za posledných 100 rokov, striedajte ich v chronologickom poradí na hudobnej časovej osi a podniknite hudobnú cestu časom. HITSTER je hra, ktorá spája váš hudobný svet so súťaživým duchom a zábavou.

Hudobná hra Hitster

Víťazom tejto vzrušujúcej hudobnej výzvy sa stane hráč, ktorý ako prvý umiestni 10 kariet na časovú os. 

Táto hudobná kartová hra je určená pre 2-6 hráčov od 16 rokov.

Ako sa hra hrá?

DJ hrá hudbu: Vyberte si hudobnú kartu a naskenujte QR kód. Hudba sa automaticky prehrá na Spotify a prinesie vám najväčšie hity a hudobné spomienky.

Umiestnite svoju hudobnú kartu na príslušné miesto na časovej osi: Uhádnite, kedy mala skladba premiéru, a umiestnite hudobnú kartu na správne miesto na časovej osi. Tu máte šancu ukázať svoje znalosti hudobnej histórie.

Otočte hudobnú kartu: Ak ste uhádli správne, kartu si nechajte a rozšírte časovú os. Postupne vytvoríte svoju hudobnú cestu časom a získate karty potrebné na výhru.

Hra HITSTER prináša na vašu párty ten najlepší zvuk a súťaživosť. Roztočte hudbu, zistite, či máte hudobný inštinkt, a získajte svoj vlastný hitparádový triumf. Vytvorte si hudobnú časovú os plnú spomienok a užite si večer plný zábavy s priateľmi!


Viac informácií nájdete TU.

Hodnotenie
14
avatar
Sofia
Hra ma zaujala a prijemne prekvapila, skvelá hra pre kamarátov aj rodinu, zabavia sa pri nej skoro všetky vekové kategórie, balenie je zaujímavé a kvalitne, pointa a pravidla hry sú jednoduché, chýbajú mi tam viac populárne pesničky ktoré sú známe aj u nás, pripojenie na internet by dnes nemal byt pre väčšinu veľký problém
klad Balenie
klad Pointa hry
klad Vhodne pre všetkých
klad Hodilo by sa viac populárnych pesničiek
příloha
avatar
Veronika
Veľmi zaujímavá hra, vďaka ktorej si človek pustí množstvo super pesničiek, zaspomína si na hity ktoré hrali v časoch strednej , či vysokej školy. Hrali sme ju s manželom a celkom sme sa zasmiali na tom, aký hrozný odhad máme na čas - roky v ktorých boli piesne vydané.
klad Ľahké pravidlá
klad Dobrý výber piesní
klad Jednoduchá aplikácia
klad Chýbali mi slovenské/české pesničky
klad Nutnosť spojiť so spotify
klad Neznáme piesne z cca 20-30-40 rokov z Ameriky, ktoré sa u nás nejako veľmi nehrávajú ani v rádiách či inde
příloha
avatar
Jana
Hra vyzera od začiatku zaujímavo. Zaujímavý obal, oceňujem relatívne malé šikovné balenie. Pravidlá na krabici sú však nedostatočné. Du dostupné síce na internete - ani tam sa však nedozviete ako hru začať - ako rozdať kartičky, ako sa ťahá a čo so žetónmi. Pravidlá som horko ťažko našla až v aplikácii, ktorú si musíte stiahnuť. Inak hra nevie fungovať - cez Spotify to nejde napriamo - ten qr kód neodkazuje na Spotify song. Malo by byt upozornenie na sťahovanie aplikácie napísané na krabici. Na začiatku sme nevedeli ako hru začať. Či sa hra jednotlivo alebo spoločne … keď prišila na rad téma čo so žetónmi prišiel problém. Hra a pravidla sa začala komplikovat
klad Zábavný koncept hry,
klad Rýchla, dynamická hra
klad Veľa smiechu
klad Pospominali sme si na fajn pesničky z dávnejších čias
klad Dobrá na všeobecný p
klad Veľa kartičiek
klad Nedostatočne vysvetlená pravidla
klad Chaotické pravidla
klad Príliš zložité
klad Neviem ako začať hru
příloha
avatar
Mgr. Simona
Hudobná hra je vhodná pre všetkých , ktorí milujú hudbu a smiech. Zaspomínate si pri nej na rôzne hity minulosti aj súčastnosti . Pravidla sú zrozumiteľne a jednoduché . Zabavia sa mladší aj starší . Balenie je malé a skvele aj na výlety a dovolenky . Odporúčam
klad Balenie hry
klad Aplikácia k hre
klad Myšlienka hry
příloha
avatar
Erika
Hudobna hra Hitster je super zábavná spoločenská hra pre rôzne vekové kategórie,kde si vsetci zaspominate na hity svojej mladosti,dospievania a súčasnosti.Pravidla sú prehľadne a ľahko pochopiteľne pre všetkých ,dizajn je v pohode a priznacny k typu hry.
klad Dizajn,veľkosť krabice ktorá sa zmestí do každej batožiny
klad Spokojnosť
příloha
avatar
Rebecca
Hra ma naozaj prekvapila. Zahrali sme si ju partia, ktorá miluje hudbu a veľmi sme sa pri tom bavili. Pri určitých pesničkách sme si zaspomínali na staré časy, ktoré sa nám spájali s danou pesničkou. Hra ma viacej možnosti ako ju hrať, čo je výhoda. Dizajn je jednoduchý, nenáročný.
klad Výber pesničiek
klad Zabijak nudy
klad Donúti človeka sa zamyslieť o aké roky sa jedná
klad Jednoduchosť pravidiel / prispôsobenie si hry svojím pravidlám
klad Zahráme sa na DJ
příloha příloha
avatar
francesca
Je to skvela interaktivna hra! Naozaj si pridu na svoje vsetky vekove kategorie! Zazili sme uzasnu zabavu s kamosmi. Chystame sa to hrat aj s rodinou. Uz teraz som velmi zvedava, co na to povedia. Ale myslim, ze sa budu skvele bavit tak, ako sme sa bavili my. :)
klad Dizajn
klad Jednoduche pravidla
příloha
avatar
Daniela
Hra Hitster je veľmi zaujímavá a vhodná na každu dobrú párty. Pravidlá su zrozumiteľné, jednoduché, je potrebný telefón s internetom a zadným fotoaparátom. Hra pripomenie aj veelmi staré hity co nabudí veľa spomienok. Určite bude mat u nas miesto pri kazdej dobrej party.
klad Zrozumiteľné
klad Nemá
příloha
avatar
Nikola
Hitster je úžasná hra, veľmi ľahké pravidlá ktoré sme ocenili, nainštalovali sme si aplikáciu a hrali dokým sme neodpadli ? naozaj sme boli nadmieru spokojní, super sme sa zabavili, na veľa pesničiek sme an zabudli ze existovali ? bolo super vrátiť sa do minulosti
klad Lahle pravidla
klad Moderna hra
příloha
avatar
Ema
Pravidlá sú po naštudovaní naozaj jednoduché a prehľadné, stačí si ich raz prečítať. Hra je tým pádom zábavná a oddychová, nemusíte sa báť že nepoznáte názov pesničky alebo interpreta skladby. Je super že si to vie zahrať celá rodina a zabavia sa rôzne vekové kategórie. Určite sa zabavia aj staršie deti.
klad Jednoduchosť pravidiel
klad Dizajn hry
klad Zábava pri hre
klad Super výber skladieb
klad Možnosť hrať v skupine
klad Možnosť hrať v páre
klad Nutnosť stiahnuť aplikáciu
příloha
avatar
Gabriela
Hudobná hra Hitster už na prvý pohľad upúta dvojím dizájnom. Balenie je praktické, skladné a dosť pevné na časté používanie. Pravidlá v celku jednoduché a aplikácia tiež. Zábavné, naladí párty. Je to súhrn naozaj najlepších hitov svojho času. Nám sa hra veľmi zapáčila, totiž hudbu milujeme. Človek si aj zaspomína,veď každý starý hit prinesie aj staré spomienky. Odporúčam ?.
klad Jednoduché pravidlá
klad Jednoduchá aplikácia
klad Praktické balenie
příloha příloha příloha
avatar
Dominika
Veľmi jednoduchá hra. Jednoduché rýchlo pochopiteľne pravidlá,super zábava, a krásny výzor ? super na dlhé večery ,chaty. Krabička nezaberie veľa miestach v batožine. Nevyhoda je ,že treba mať pripojenie na internet,poprípade aj nejaký reproduktor alebo prehrávač hudby. Inak som maximalenálne spokojná s touto hrou,veľmi sme sa zabavili.
klad Zábavná hra
klad V prípade detí to treba hrat zo staršími deťmi
klad Treba mať mobil,poprípade reproduktor,kde si hudbu pustite
příloha příloha
avatar
Anežka
Túto hru by som označila za priemernú. Pravidlá boli zrozumiteľne vysvetlené, zábavu sme si pri hre dostatočne užili, niektoré piesne nás aj dosť prekvapili. Jediná vec, ktorú by som vytkla bola, že niektoré roky na kartičkách sa nezhodovali s rokmi na Spotify.
klad Dizajn
klad Jednoduchosť
klad Trvanie hry
klad Pre 2 a viac hráčov
klad Rozličné roky na kartičkách a na Spotify
klad Hra vyžaduje pripojenie na internet
příloha

Prílohy

IMG_2336.MOV
avatar
Jozef
Hru HITSTER som mal možnosť za krátky čas otestovať s ľuďmi rôzneho veku. Určite si na svoje prídu aj staršie ročníky a vrátia sa do dôb ich mladosti s hitmi 60.,70. aj 80. rokov. Pre mladšiu generáciu do 30 rokov je to skvelá párty hra spojená s využitím technológií v kompaktnom balení, vhodná aj na výlety. Pre funkčnosť sú nutné dáta v mobile a mať nainštalovanú aplikáciu Spotify. Hra je jednoduchá na pochopenie a človek si môže pravidla upraviť podľa seba a vedomostí hráčov. Skvelé pre milovníkov hudby.
klad Rôzne hudobné žánre
klad kompaktné balenie
klad QR kódy
klad možnosť rozšírenia o ďalšie pesničky
klad Nutnosť Spotify premium
příloha příloha příloha příloha
Povoliť všetko Upraviť Odmietnuť Povoliť výber Doména Platnosť Popis Spracovateľ