Naši mladí testeri upustili udzu kreativity s modelovacou hmotu Hey Clay Roztomilí miláčikovia! Prečítajte si recenzie

image
otestované
Počet recenzií
15
ako ste hodnotili
5
14x
4
1x
3
2
1
odporúča
100 %
Testované v období
od 6. 11. 2023
do 17. 11. 2023

Podporte kreativitu svojich detí s modelovaciou hmotou HEY CLAY! Vytvorte si nekonečné množstvo nápaditých postavičiek, zvieratiek alebo hrdinov. Nechajte svoje výtvory vyschnúť na vzduchu, aby sa stali súčasťou nových dobrodružstiev, alebo preskúmajte aplikáciu Hey Clay pre ešte viac kreatívnej zábavy. 

Hey Clay Roztomilé zvieratká

S modelovaciou hmotou HEY CLAY si deti môžu vytvoriť množstvo rôznych postavičiek, zvieratiek alebo obľúbených hrdinov.

Ak si chcete modely ponechať, nechajte ich vysušiť na vzduchu. V opačnom prípade vložte hlinu späť do kelímkov, aby bola pripravená na ďalší modelovací moment.

S mobilnou aplikáciou Hey Clay (iOS, Android), ktorá je na stiahnutie zadarmo a ponúka deťom viac možností rozvíjať svoju fantáziu, farby a kúzla pri tvorbe nových postavičiek - kód nájdete v každom balení.

Súprava Hey Clay obsahuje 15 nádobiek mäkkej, jemnej a voňavej modelovacej hliny a prístupový kód do aplikácie k zakúpenej súprave.

Farby, ktoré sa nachádzajú v balení, umožňujú vytvoriť 6 postavičiek – psa, 2 mačky, morča, králika a myš. 

Viac informácií nájdete TU.

Hodnotenie
15
avatar
Kristína
Krásne farby, jemná konzistencia a syn s ňou vedel ľahko manipulovať, jednoducho ovládateľná aplikácia, tvorí sa z nej lepšie ako s plastelíny, nelepí sa na stôl, tvorenie s HeyClay môjho 5 ročného syna zabaví na dlhé hodiny. Vykrajoval si z nej dokonca rybičky. Odporúčam všetkým ?
klad Farebnosť, množstvo, ľahká manipulácia
klad Rýchle schnutie
příloha příloha
avatar
Peter
Príjemná zábava pre dieťa i rodiča - modelovali sme s trojročným synom. Ocenil som detaily balenia - napríklad smajlík na každej farbe modelíny. Pribalené nástroje sú bezpečené a jednoduché na použitie. Návody sú len v aplikácii na smartphone - nebol som nadšený, že polovicu hrania trávime pozeraním do smartfónu, no animované návody nám pomohli dosiahnuť kvalitné výsledky. Samotná modelína má netradičnú konzistenciu - niečo medzi plastelínou, žuvačkou a penou. Príjemný bonus je, že sa dá z toho urobiť aj gulička a hádzať o zem - skáče ako skákalka! Pre syna bola príliš ťažko tvarovateľná a preto som väčšinu zvieratiek robil ja. Po treťom zvieratku sa do toho konečne naplno pustil aj syn a každú chvíľu mi podával iný malý výtvor do výstavky. Celkovo hodnotím modelínu veľmi dobre, bol to zábavný a netradičný zážitok. Odporúčal by som to ale pre staršie deti, ktoré majú viac trpezlivosti a sily alebo hravých rodičov. U nás to bola zábava na niekoľko hodín a teraz výtvory schnú na poličke.
klad konzistencia
klad animované návody
klad skáče ako skákalka
klad balenie
klad návod len v smartphone
klad príliš tvrdé na modelovanie pre menšie deti
příloha příloha příloha
avatar
Lýdia
Hey Clay hmota je skvelá, farebná, ľahká a jednoducho sa s ňou tvorí. Je vhodná pre deti, nelepí sa na ruky ani na iné predmety. Aplikácia je vtipná hravá a náučná, aj keď sme počas tvorenia prišli na chybičku pri hovorenom slove a pri obraze - pri mačičke na vankúšiky má byť použitá ružová farba ale pani hovorí o čiernej farbe ?
klad Pestrá škála farieb
klad Množstvo hmoty
klad Ľahkosť hmoty
klad Pomocné nástroje
klad Aplikácia - veľmi vtipná
klad Aplikácia - hravá
klad Aplikácia - náučná
klad Synčekovi sa nepáčilo, že nie je možné oddeliť farebné časti od seba ak už niečo spojíte
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Dana
Hey Clay sme mali doma po prvý krát. Hmota ma nádherné sýte farby, je príjemná na dotyk a veľmi dobre sa s ňou pracuje. Po otvorení teglikov vás poteší tvaricka na vrchu hmoty. Hmota postupne tvrdne, nestvrdne však úplne, je to ako stuhnuta pena. Je veľmi ľahučká a nelepí sa na prsty, je tiež bez zápachu, čiže odporúčam aj pre detičky, ktorým vadia rôzne vône a pachy. Po prvom vyskúšanie, sme hneď dokupili ďalšie balenie. V tomto veľkom valeni Hey Clay sú tiež pomôcky na tvarovanie. Deti sa snou naozaj vyhrajú.
klad Farebnosť
klad Konzistencia
klad Nelepí sa
klad Bez vône a zápachu
klad Nič
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Veronika
Po prvom otvoreni skatulky s modelovaciou hmotou Hey Clay ma na prvy pohlad zaujali farby,su syte,vesele a kazda je balena zvlast v dobre uzatvaratelnom tegliku.S hmotou sa dobre pracovalo,je prijemna na dotyk,nesmrdi a nelepi sa.Ako bonus povazujem pribaleny QR kod,s pomocou ktoreho si v applikacii viem odomknut navody na vytvorenie zvieratiek zobrazenych na obale modelovacej hmoty Hey Clay Roztomili milacikovia.
klad -sytost farieb
klad -kazda farba je zvlast zabalena v dobre uzatvaratelnom tegliku
klad konzistencia hmoty je prijemna
klad aplikacia sa dlhsie nacitava
příloha
avatar
Patrik
Táto sada na modelovanie úžasná. Je skvelá v rozvíjaní kreativity. Jedným z pozitívnych aspektov tejto hračky je aj to, že podporuje jemnú motoriku detí a rozvíja ich zručnosti pri práci s rukami. Okrem toho podporuje aj trpezlivosť a koncentráciu, pretože deti sa musia sústrediť na detaily a postupovať podľa inštrukcií.
klad Farebnosť
klad Jednoduchosť
klad Kreatívnosť
klad manuál v aplikácií a dieťa musí pozerať do telefónu alebo tabletu
příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Simona
Konzistencia je veľmi dobrá, mäkká hneď na začiatku, nesmrdí ako niektoré plastelíny, dcérka sa s ňou hrá veľmi rada, lebo ju môže naťahovať na dlhé špagety. Keď ju dá pri seba drží tvar a netrúsi sa. Aplikácia je tiež veľmi dobrá. Plastelína Hey Clay Roztomilí miláčíkovia je vhodná pre deti, ktoré radi vymýšľajú nové veci a vytvorí. Najviac sa dcére páči že je v malých miskách a vie si ich sama vybrať a vložiť naspäť tak nestvrdne ako iné plastelíny.
klad Konzistencia
klad Viac farieb a žiarivé
klad Aplikácia
klad Dobre sa s ňou manipuluje
klad Nedrobí sa
klad Doplnky na dotvorenie
klad praktické otváranie
příloha příloha
avatar
Erika
S hmotou sa veľmi dobre pracuje, nelepí sa na prsty a dobre sa naťahuje. Je vhodná aj pre najmenšie deti. Môj dvojročný syn sa s ňou vydržal hrať viac ako hodinu a to on pri ničom nevydrží moc dlho. Bola to prvá hmota s ktorou prišiel do kontaktu ale inú značku už určite kupovať nebudem. Určite ju budem odporúčať všetkým známym.
klad Vôňa
klad Konzistenia hmoty
klad Super sa naťahuje
klad Aj pre najmenšie deti
klad Žiadne negatíva nevidím
příloha
avatar
Kristína
Moje 2 dcérky mali možnosť otestovať túto súpravu a hned si ju obľúbili , vyrobili si rôzne zvieratká , mali zábavku na celé dni ?hodnotím ju ako veľmi zaujímavú , s hmotou sa dobre pracuje , krásne sa naťahuje dá sa tvarovať .za nás hodnotím veľmi pozitívne , určite ju odporúčam všetkým čo majú kreatívne deti
klad Material
klad Farby
klad Vôňa
klad Vsetko ok
příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Dagmar
Modelovacia hmota HEY CLAY má jemnu konzistenciu a krásne vonia, dá sa s ňou výborne tvarovať a vytvárať zvieratka a neskôr to stvrdne nie moc ale tak aby sa to nerozpadlo aj keď deti sa s tým hrajú potom je z toho super hračka. V aplikacii je každý jeden postup ku každému zvieratka odporúčam kazdemu dieťaťu
klad Vôňa
klad Rôzne farby
klad Ľahká tvarovateľnosť
klad Dá sa z nej vytvorili hoci aké zvieratko
klad Nič
příloha příloha
avatar
Daniela
Sada Hey clay Sada obsahuje 15 kelimkov hmoty a 2 nástroje na uľahčenie vykrajovania, tvarovania. Práca s hmotou je jednoduchá už pre najmenšie deti, pretože je jemná a mäkká a nelepí sa.Veľkou výhodou je aplikácia v slovenskom jazyku, ktorú si stiahnete a podľa nej môžete tvoriť zvieratká. Väčšinou to zvládnu deti aj bez pomoci, pretože aplikácia je spracovaná naozaj dopodrobna. Ak necháte zvieratká na vzduchu, tak po čase uschnú a stvrdnú. Nevýhodou je, že keď sa vám niečo nepodarí, rôzne farebné časti sa od seba horšie odliepajú.
klad Hmota je mäkká
klad Hmota sa nelepí
klad Aplikácia v slovenskom jazyku
klad Pri rozoberaní sa farby od seba horšie odliepajú
příloha
avatar
Adriana
Výborný produkt pre deti, moji majú dva a štyri roky a náramne ich to bavilo. Okrem praktického balenia sú na každej modelovacej.hmote.nakreslene smajlíky, čo deturence veľmi potešilo. Odporúčam do každej rodiny. My sme si užili veľa super zábavy. Je to výborné aj ako darček vzhľadom na krásne balenie.
klad Vyborne pre deti, nádherné farby, super zatváranie, krásne smajlíky
klad Nie je čo vytknúť
příloha příloha
avatar
Vladimíra
Dvojičky mali veľkú radosť s modelovacej hmoty. Konzistencia hmoty je najskôr tvrdšia, ťažšie ide von s nadobiek . Ale akonáhle ju zohrejeme v dlaniach super sa snou pracuje a výborne je to že nieje mastná ani nefarby ruky a any pracovnu dosku a veľké plus je aj to ze je bez vône. Na druhý deň hneď ráno sa s testovaním pokračovalo modelovania hmota bola dôležitejšia pre dvojičky než raňajky. Sme veľmi radi že sme práve mi mohli odskúšať modelovaciu hmotu. Ďakujeme
klad Paci sa mi na modelovacej hmote že nezapacha
klad Paci sa mi na modelovacej hmote že nepušta farbu
klad Paci sa mi na modelovacej hmote že nieje  mastná
klad Mínus je ze ak chcete modelovať stej istej hmoty ktorá vám ostala vonku tak je hmota hutnejsia tak treba deťom pomôcť
klad Ťažšie sa vyberá s plastových teglikov
klad Modelovacia hmota je na 3 deň na vzduchu tvrdá už sa snou nedá modelovať
příloha příloha příloha
avatar
Katarína
Hneď ako dorazil balíček, deti neodolali a hneď sa pustili do "práce". Aplikáciu si dokázali stiahnuť aj samé. Pomohla som im len nahrať QR kód aby mali dostupné postupy ku zvieratkám. Každý jeden krok bol pekne vysvetlený. Keď niečomu nerozumeli vrátili sa krok späť. Finálny výsledok si samozrejme odfotili a tešili sa aj milému komentáru danných zvieratiek.S plastelínou pracovali dievčatá 4 a 7 ročné. Úplne samé vytvorili krásne zvieratká, nemusela som im s ničím pomáhať čo považujem za veľmi pozitívne. Aplikácia vedie deti pracovať samostatne bez pomoci rodičov. S plastelínou sa im pracovalo veľmi dobre, ľahko sa tvarovala. Za jediný nedostatok by som považovala, že po dokončení sa len veľmi ťažko plastelína od seba oddeľuje. Čiže sme si zvieratká nechali vysušiť. Deti si ich potom môžu niekde vystaviť alebo sa s nimi môžu hrať.
klad Deti pracovali samostatne
klad Ľahko sa s ňou pracuje
klad Atraktívna pre deti
klad Veľmi pekne spracovaná aplikácia
klad Zle sa od seba oddeľuje
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Ester
Dnes sme obdrzali s dcerou balik. Hned sme to vyskusali, je to super. Aplikacia je velmi napomocna a prehladna co velmi cenim. Pre deti velmi vhodna. S plastelinou sa velmi dobre pracuje, dostupnost farieb a siroka skala moznosti co z toho vymodelovat je velmi super
klad Alikacia, konzistencia plasteliny, farby
příloha příloha
Povoliť všetko Upraviť Odmietnuť Povoliť výber Doména Platnosť Popis Spracovateľ