Chráňte svojho domáceho miláčika pred blchami a kliešťami a testujte zadarmo FRONTPRO® antiparazitárne žuvacie tablety pre psy 25-50 kg

image
prihlasovanie uzavreté
koľko sa toho testuje
5
koniec testovania
21. 4. 2024

Žuvacia tableta s príchuťou hovädzieho mäsa  FRONTPRO® 136 mg pre psy 25–50 kg

Žuvacia tableta s príchuťou hovädzieho duseného mäsa. Prípravok FRONTPRO® vo forme chutných žuvacích tabliet s afoxolanerom vyzerá skôr ako dobrota za odmenu. Pritom ale ide o veterinárny liek, s ktorým kliešte ani blchy nemajú šancu parazitovať na vašom miláčikovi. Účinkuje po dobu 3 mesiacov* a je vhodný pre všetkých psíkov od veku 8 týždňov života minimálnej hmotnosti 2kg.

Novinka od výrobce značky FRONTLINE® na slovenskom trhu: prvá žuvacia antiparazitárna tableta pre psy dostupná bez predpisu v kamenných alebo online lekárniach (v České republice uvedené do voľného predaja v roku 2023). Tabletová forma dostupná doposiaľ výhradne u veterinárnych lekárov.

  • Chráni psa proti kliešťom a blchám
  • Jedno balenie chrání po dobu 3 mesiacov*
  • Balenie obsahuje 3 tablety: dávkovanie – 1 tableta/mesiac
  • Možné podávať ako pochúťku, bez krmiva
  • Účinná látka pôsobí zvnútra: kúpanie ani šampónovanie neznižuje účinok produktu

FRONTPRO® je vhodné pre všetky plemená psov, pre šteňatá od 8 týždňov veku, minimálnej hmotnosti 2kg a taktiež pre gravidné a dojčiace sučky.*Balenie obsahuje 3 tablety, jedna tableta ochráni pred blchami min. 5 týždňov a pred kliešťami po dobu až 1 mesiaca. Veterinárny liečivý prípravok.

Viac informácií TU.


Vybraní testeri

avatar
Simona Z.
avatar
Barbora K.
avatar
Michaela C.
avatar
Veronika B.
avatar
Helena D.
zobraziť všetkých prihlásených
Povoliť všetko Upraviť Odmietnuť Povoliť výber Doména Platnosť Popis Spracovateľ