Máme za sebou testovanie doplnku stravy Primulus. Ako ho hodnotili naši testeri?

image
otestované
Počet recenzií
46
ako ste hodnotili
5
30x
4
14x
3
2x
2
1
odporúča
96 %
Testované v období
od 25. 9. 2023
do 5. 11. 2023

Výživový doplnok PRIMULUS - Multivitamín pre moderného človeka

Vedeli ste, že u mužov nad 35 rokov dochádza k poklesu hladiny mužských hormónov až o 1 % ročne?

Existuje však riešenie. Vďaka správnej kombinácii vitamínov a minerálov si každý muž dokáže udržať hladinu testosterónu aj v pokročilom veku. Rozlúčte sa s únavou a nízkym libidom a naštartujte svoj hormonálny systém ako za mladi.

PRIMULUS je prírodný multivitamín pre mužov, ktorý obsahuje vedecky overené látky podporujúce tvorbu testosterónu (ančovičky) a plodnosť (zinok). Vďaka jedinečnej zmesi vitamínov minerálov a bylinných extraktov podporuje energiu a vitalitu. Je vhodný pre mužov nad 35 rokov. 

Všetky dôležité vitamíny a minerály pre mužov v jednom balení

  • Udržiavanie hladiny testosterónu - Vysoký obsah zinku s kombináciou ďalších osvedčených látok pomáha udržiavať optimálnu hladinu testosterónu.
  • Len 2 tablety denne - Jednoduché dávkovanie len 2 tablety denne. Obe večer alebo jednu ráno a jednu večer. Najlepšie s jedlom.
  • Viac energie a vitality - Vďaka kombinácii prírodných životabudičov a vitamínov vám PRIMULUS pomôže znížiť mieru únavy a vyčerpania.
  • Zlepšenie imunity - Zloženie prípravku prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Buďte zdraví a plní života.
  • Lepšia koncentrácia - Zlepšite svoju mentálnu a kognitívnu výkonnosť. Budete sa lepšie sústrediť, rýchlejšie myslieť a celkovo sa budete cítiť psychicky lepšie.
  • Viac sily a svalovej hmoty - Bylinné výťažky v PRIMULUSe pomáhajú udržiavať telesný a svalový tonus a podporujú normálnu funkciu kardiovaskulárneho systému.
  • Zvýšenie libida - Štúdiami overené byliny, ako je tribulus terrestris a senovka grécka, podporujú zdravé libido, plodnosť a sexuálnu túžbu PRIMULUS.
  • Lepší spánok - Vďaka prírodnému horčíku pochádzajúcemu z morskej vody PRIMULUS podporuje správnu funkciu nervov a svalov a zabezpečuje kvalitný spánok, ktorý je nevyhnutný pre tvorbu testosterónu.


Viac informácií o výživovom doplnku nájdete TU.

Hodnotenie
46
avatar
Michal
Môj dojem z výživového produktu Primulus:Najprv by som chcel spomenúť štýlový obal výživového produktu Primulus, ktorý je nielen vizuálne príťažlivý, ale jeho praktické balenie mi poskytlo možnosť používať ho kdekoľvek, čo je super, najmä keď som na cestách.Množstvo tablet, ktoré obsahuje a jeho účinky najmä na libido sú dosť citeľné. Po ich užívaní som cítil výrazný nárast energie počas dňa.Čo ma zaujalo ešte viac, bolo jeho prírodné zloženie. Bez stresu som mohol veriť tomu, čo užívam, a nezaznamenal som žiadne zjavné nežiaduce účinky.Najlepšie na tom všetkom je, že užívaním tohto produktu som zažil iba pozitívne výsledky, pričom som nič nestratil.
klad Praktické balenie a vkusný dizajn
klad Prírodné zloženie
klad Zvýšenie libida
klad Žiadne vedľajšie účinky
klad Pohľad na prázdne balenie
klad Zatiaľ nič
příloha příloha
avatar
Imrich
K produktu sa sa viem vyjadriť takto.Velmy pekný a zaujímavý dizajn balenia, asi po piatich až šiestich dňoch je pociťovať že telo naberá viac energie, neodporúčam brať pred spaním a celkom zaujimave a super zloženie, a nevýhoda je veľkosť prosduktu ťažšie sa prehlta
klad Dizajn
klad Cena
klad Zloženie
klad Nadobudnutie energie
klad Veľkosť produktu
příloha
avatar
Ján
Pekný a zaujímavý vzhľad a príjemný na dotyk. Celé z papieru, ľahko sa dá ekologicky zlikvidovať.Bral som vitamíny pred a po športe. Cítil som viac energie. Večer brať aspoň 3 hodiny pred spaním. Cena je vcelku v pohode. Chuť po rozkusnuti bola horká. Ale v pohode, nič strašné. Mohli biť menšie, niekto môže mať problém prehltnúť. Ešte som nedohral dávku.
klad Dizajn
klad Účinok
klad Zatiaľ nič
příloha
avatar
Lukáš
Výživový doplnok Primulus ma hneď na prvý pohľad zaujal svojím obalom, vyzerá super. Tablety som bral každý deň dvakrát denne. Zaznamenal som väčší príliv energie, cítil som sa psychicky aj fyzicky lepšie. Bol som sústredenejší. Moje skúsenosti sú pozitívne a môžem Primulus odporučiť.
klad Obal
klad Zloženie
klad Účinok
příloha
avatar
Stanislav
S doplnkom stravy primulus som spokojný. Páči sa mi elegantný obal a bohaté zloženie výrobku plné kvalitných látok. Mám pocit, že som energickejší a celkovo zdravší. Jediný problém bol, že večer po použití doplnku som mal problémy so zaspávaním, čo ale môže a nemusí byť kvôli tomuto doplnku. Celkovo ho odporúčam.
klad Estetický obal
klad Kvalitné zloženie
klad Účinky
příloha
avatar
Matúš
Produkt ma zaujal hneď svojim obalom. Je vidno, že si dali na tom záležať, tak ako aj s obsahom produktu. Prvé nejaké zmeny som začal pozorovať už po niekoľkých dňoch. Prvé som začal pozorovať na sebe o niečo menej únavy. Potom už aj zvýšenie libida. Po dobrati môžem povedať, že má aj pozitívny vplyv na svalstvo. Samozrejme bez fyzickej aktivity to ale nebude nikomu nefungovať, mne to zabezpečuje moja práce a som spokojný. Okrem Primulusu som nič iné nemenil a tak si idem objednať ešte jedno balenie.
klad Zysenie testosterónu
klad Zlepšenie libida
klad Zníženie únavy
příloha
avatar
Igor
Po otvorení obálky ma prekvapilo exkluzívne balenie v krabičke. To čo viem posúdiť, tak jednoznačne lepšia vitalita a to som ešte nevyužil celé balenie. Lepšie spím, cítim sa menej unavený, vitálnejší. O niečo lepšie libido (ešte nemám užitú celú dávku). Vyššia pozornosť, o niečrýchlejšie to myslí. Nebol som chorý, neviem či je to výsledok Primulusu. Celková spokojnosť s výrobkom.
klad Balenie (3 x po 20 v samostatných krabičkách), leták
klad Tablety relatívne veľké a "drsné"
příloha příloha
avatar
Marianna
Manzel výrobok užíval mesiac, stratil sa pocit vyčerpania a mal pocit, že ma viac energie, lepši / kvalitnejší spánok. Žiaľ na libido a erekciu žiadna pomoc. Páči sa mi prírodne zloženie, krásne balenie, vhodne aj ako darcek, tablety sú take drsnejšie a chuťovo silnejsie.
klad Bohate zloženie
klad Kvalitnejší spanok
klad Energia
klad Na libido a erekciu žiaden ucinok
klad Jemne horšia chut tabliet
příloha
avatar
Svetlana
Primulus doplnky bral môj manžel. Po týždni sa mu zlepšil spánok. Lepšie sa mu zaspávalo aj vstávalo. Pri vstavaní mal o veľa viac energie ako predtým. Ale na erekciu a libido to u neho nemalo žiadne účinky. Ale s užívaním bude pokračovať aj naďalej.
klad Bohaté zloženie
klad Dodanie energie
klad Lepší spánok
klad Príjemnejšie vstávanie
klad Ľahké užívanie
klad Bez účinkov na erekciu a libido
příloha
avatar
Karel
Hneď ako som rozbalil balíček sa mi Primulus zapáčil pekne zabalené a aj pekne škatuľky hneď som ich začal požívať a už po pár dňoch som cítil že som sa lepšie vyspal a aj dobre zaspával mam viac energie a chuť do práce predtým som bol stále unavení a bez chute teraz je to úplne iné a určite budem aj naďalej používať
klad Balenie
příloha příloha
avatar
Tomáš
Elegantné a štýlové balenie doplnku výživy pre mužov. Minimálne množstvo plastu, všetky krabice sú papierové, len blister na tablety je klasický plastový. Po 3 týždňoch užívania môžem len skonštatovať že pripravok funguje presne tak ako popisuje výrobca. Všetky účinky sú zreteľné a to vďaka obsahovým látkam v chelátovej úprave, pre telo dobre využiteľné a vstrebateľné. Celková spokojnosť až na tvar a veľkosť kapsúl. Ťažko sa prehĺta.
klad Účinnosť , celkové zlepšenie vitality, veľmi dobre zvolený pomer obsahových látok
klad Tvrdá a veľká kapsula ktorá sa ťažko prehĺta, avšak účinnosť vyvážila toto negatívum
příloha příloha příloha
avatar
Milo
Obal výrobku je príťažlivý, dokonca aj po otvorení sú tie krabičky pekné, dizajnovo je to zaujímavý nápad, páči sa mi aj to že je balenie po 10 kusov,. Zloženie je zaujímavé či obsahom vitamínov, minerálov a aj bylín. Hodnotenie považujem za viac neutrálne ako pozitívne, možno jedine to, že cukor som mal v priemernej hodnote ale cholesterol ostal nad požadovanou hranicou.
klad obal
klad rozdeleniebalenia
klad žiaden viditeľný účinok
příloha
avatar
Dominik
Prvé zmeny po užívaní sa prejavili približne po týždni užívania - mám viacej energie, nie som po práci vyčerpaný, lepšie sa sústredím, nemám toľko stresu. Po viacerých týždňoch sa mi zlepšil aj spánok, trochu sa zvýšila aj chuť na sex. Tablety sa ľahko užívajú, no mohli by byť menšie. Chuť nie je moc príjemná, korenistá bylinková. Oceňujem prírodné zloženie s pridanými vitamínmi. Obal pôsobí luxusne, moderne, ideálny aj ako darček. Vnútri prakticky rozdelený na menšie balenia, super na cestovanie. Celkovo som spokojný a môžem len odporučiť.
klad Prírodné zloženie
klad Pridané vitamíny, minerály
klad Mám viac energie, nie som vyčerpaný
klad Zlepšil sa mi spánok
klad Väčšia chuť na sex
klad Dizajn balenia
klad Veľkosť tablety, drsnejší povrch
klad Chuť
příloha příloha příloha
avatar
Blažej
Pri pravidelnom užívaní som pocítil nejaké zmeny, už som sa necítil až tak vyčerpane. Celkovo v mojom prípade, by bolo asi treba vyskúšať dlhšiu formu kúry s týmto doplnkom výživy. Za mňa výrobok mierne prevýšil očakávania, len by som odporučil dlhšie užívanie tohto preparátu.
klad obal
klad praktické roztriedenie kapsúl
klad pomalý nástup účinku
příloha příloha příloha
avatar
Jaroslav
Ako by som začal. Obal je ukážkový a veľmi sa mi to páči. Neviem to zhodnotiť na 100 percent, keďže som pred 2 rokmi ukončil chemoterapie na to hneď covid. Cítim viac energie o niečo ,chuť na Sex o niečo viac,ale únavu to nevyrieši. Možno u iných ľudí to účinkuje inak ako umna keďže som po ťažkej liečbe
klad Účinok to má určite,asi individuálne to je
klad Asi nič.
příloha
avatar
Miroslava
Výživový doplnok PRIMULUS predčil moje očakávania. Jeho zloženie je komplexné. Počas mesiaca užívania sa môj život zmenil k lepšiemu. Mám viac sily a energie. Nebývam vôbec unavený. Mám lepšiu imunitu. Mal vplyv aj na môj sexuálny život, ktorý je s jeho užívaním oveľa bohatší.
klad Komplexnosť produktu
klad Originálny obal
klad Zloženie produktu
klad Pozitívny účinok na organizmus
klad Osobne nepreferujem veľké tabletky
příloha
avatar
Nikola
Výrobok Primulus testoval môj manžel, ktorý je s ním veľmi spokojný. Výrobok má pekný obal a šikovné balenie. Tablety sú trošku väčšie ako si predstavoval ale dajú sa ľahko prehltnúť. V konečnom dôsledku Primulus splnil očakávania aj v oblasti vášne. Takže s mužom sme spokojný obaja.
klad Obal
klad Veľkosť tabletky
příloha
avatar
Lubomir
Tento výrobok má zaujal hneď po rozbalení jeho obal v zara veľmi exkluzívne až luxusné. Jeho účinky po pardnovom používaní sa dostavili taktiež nesklamal a výsledok, ktorý sľuboval sa skutočne dostavil. Primulus svojim zložením zlepšuje celkový fyzicky aj psychicky stav mužov po 35tom roku života.
klad Účinok
příloha
avatar
Jozef
Obal je fajn. Prispôsobený na prenos. Čo je dôležité . U mňa reakcia dobrá. Len skúsiť dať príchuť .Priznám upravil mi prostaticke pocity .Predtým niekedy bolesť a teraz nie. Dlhšia rozkoš . Aspoň u mňa.Inak doplnok doporučujem všetkým okolo 50. Všetko ale ako vždy závisí od ceny.
klad Obal
klad Veľkosť tabliet
klad Chuť
příloha
avatar
Ľubomír
Som veľmi skeptický voči takýmto výrobkom, ale teraz môžem zodpovedne povedať, že tento výrobok, zložený z prírodných látok je skutočne geniálny. Dokonca aj obal dáva tomuto výrobku veľkú váhu. Obal je pekný a hlavne dobre riešený, takže dá sa zobrať kdekoľvek. Vrelo odporúčam
klad Všetko dobré
klad Kvalita
příloha příloha
Zobraziť viac recenzií
Povoliť všetko Upraviť Odmietnuť Povoliť výber Doména Platnosť Popis Spracovateľ